Strona 1 z 1

Problem z ksenonami

: czw mar 18, 2021 22:58
autor: Tomasz8787
Witam. Mam pytanie wsiadając do auta wieczorem zauważyłem problem z ksenonami. Po odpaleniu auta przy światłach auto widać ze ksenony się Poziomuja ale po zejściu od razu idą do góry i świecą centralnie na wprost jaka może być przyczyna ? Czy wystarczy regulacja ? Czy to jakas usterka mechaniczna ? Dodam ze jestem nowy na forum :roll:

Re: Problem z ksenonami

: pt mar 19, 2021 00:14
autor: bartek0-01
Wszystko jest ok. Miałem tak samo w 1T1

Re: Problem z ksenonami

: pt mar 19, 2021 06:42
autor: Tomasz8787
Hej Bartek właśnie nie jest ok jak jadę ludzie mi światłami świecą bo ksenony za wysoko świecą jadę dziś na kompa myśle ze to czujniki na wahaczach z tylu dwa dni temu wymieniałem sprężyny z tylu wiec może coś naruszyli ? I dlatego tak jest

Re: Problem z ksenonami

: pt mar 19, 2021 08:24
autor: spacewalker
Tomasz8787 pisze:Hej Bartek właśnie nie jest ok jak jadę ludzie mi światłami świecą bo ksenony za wysoko świecą jadę dziś na kompa myśle ze to czujniki na wahaczach z tylu dwa dni temu wymieniałem sprężyny z tylu wiec może coś naruszyli ? I dlatego tak jest
Od kompa to sie zaczyna....zwlaszcza ze cos robiles, a w pierwszym poscie slowa o tym nie wspomniales...., myslisz ze ustawieniem fotela cos sie w swiatlach zmieni?
Juz byś dawno dostał odpowoedz.....

Re: Problem z ksenonami

: pt mar 19, 2021 10:03
autor: bartek0-01
spacewalker pisze:
Tomasz8787 pisze:Hej Bartek właśnie nie jest ok jak jadę ludzie mi światłami świecą bo ksenony za wysoko świecą jadę dziś na kompa myśle ze to czujniki na wahaczach z tylu dwa dni temu wymieniałem sprężyny z tylu wiec może coś naruszyli ? I dlatego tak jest
Od kompa to sie zaczyna....zwlaszcza ze cos robiles, a w pierwszym poscie slowa o tym nie wspomniales...., myslisz ze ustawieniem fotela cos sie w swiatlach zmieni?
Juz byś dawno dostał odpowoedz.....
Dokładnie nie wspomniałeś że było coś robione. Same ksenony robią ruch poziomowania wiec raczej jest ok z nimi wszystko. Podstawa to komp i odczyt co się dzieje. A jak nic nie będzie miałem kiedyś tak że plastik regulacji odbłyśnika wyskoczył z główki silniczka i jedna lampa świeciła za wysoko i oślepiała.