Strona 1 z 1

Wyłączenie na stałe systemu start -stop

: czw paź 28, 2021 10:16
autor: warcol
Witam
Czy ma ktoś u siebie zainstalowaną taką rzecz i czy to działa

https://pl.aliexpress.com/item/10050018 ... 125008"%7D

Re: Wyłączenie na stałe systemu start -stop

: pt paź 29, 2021 16:29
autor: cirek
W cenie tego "nie wiadomo co to" kupisz sobie VCDSa. Wówczas sam sobie wyłączysz SS i wiele więcej tym kablem i za tą kase.

Re: Wyłączenie na stałe systemu start -stop

: pt paź 29, 2021 20:48
autor: spacewalker
To jest uklad który symujuje naciśnięcie przycisku zaraz po włączeniu zaplonu.
Naciska go"elektonicznie" za Ciebie.
Sami takie robią...ktos kiedys na Passacie o tym pisał.
Zaletą tego jest to ze naciskasz przycisk i masz SS aktywne, jak zmienisz parametry w GW to juz na stale, w czasie jazdy tego nie wrócis

Re: Wyłączenie na stałe systemu start -stop

: sob paź 30, 2021 06:54
autor: wesol
Tak układ który daje się też tak ustawić że nie robi nic czyli SS działa normalnie np jadąc do serwisu aso oraz tak że już zaraz po odpaleniu silnika wyłącza nam SS i nie musimy pamiętać o tym.