Strona 1 z 6
IV Spot Kujawko-Pomorski
: ndz paź 21, 2012 21:49
autor: Eljot
Z racji, że Ciapek niezabardzeńko obecny jest na Forum i nie ma możliwości edycji poprzedniego tematu- muszę założyć nowy.
Tak jak widzicie termin jest deko króciutki, ale wpłynęło na to parę rzeczy o których nie będę się z tego miejsca rozpisywać.
Miejsce to Sianko zaproponował pas awaryjny pod Koronowem, pozycja GPS:
53°18'45.00"N
17°59'32.05"E
Jeżeli nawet nie zrobi auta a będzie mógł przyjechać: to będzie na 100%
PW do osób z Kuj-Pom. roześlę.
27.10.12 (Sorki za krótki termin)
Godzina spotkania do omówienia będzie.
Plan również.
Niestety nieaktualne!
Chętni:
1. Julka & Eljot
2.
: ndz paź 21, 2012 22:22
autor: Cesarz
Cholera nie moge sie zdeklarowac, moge własnie byc w drodze z pracy do domu...

: pn paź 22, 2012 08:00
autor: Ciapek
heja
Dzięki za priva.
Jak będzie termin rozpatrzymy sprawę
pozdr
: pn paź 22, 2012 14:33
autor: Cesarz
Ciapek pisze:Jak będzie termin rozpatrzymy sprawę
no termin przeciez jest na 27.10.2012
: pn paź 22, 2012 15:34
autor: danio
Nie dam rady , stoje u lakiernika ponieważ w ostatni weekend gość we mgle mnie nie zauważył i mam lewą strone do trysnięcia

: pn paź 22, 2012 17:41
autor: Eljot
danio jeżeli nie będzie stał przez weekend (bo to bez sensu) to przyjedź tak jak jest!
Majonez nie talim przyjechał!
Liczy się
BYĂ to jest najważniejsze!

: pn paź 22, 2012 20:46
autor: sianko86
u mnie doszly kolejne koszta.... watpie ze bede mial auto na spocik. eljot moze bedzie lepiej jak przelozymy na listopad.....chyba bylo by lepiej moze bedzie tez wieksza ekipka bo to za blizki termin
: pn paź 22, 2012 21:41
autor: pencilpl
marynarz75 pisze:Cholera nie moge sie zdeklarowac, moge własnie byc w drodze z pracy do domu...

marynarz75 podmuchaj w żagle a na pewno zdążysz
Ja się piszę na spocik, daleko nie jest

: pn paź 22, 2012 23:05
autor: Eljot
sianko86 pisze:moze bedzie lepiej jak przelozymy na listopad.....
pencilpl na dłuższy czas wyjeżdża...

Dobra zbieramy się tak i tam a w razie co w listopadzie można next zrobić...

Chętni:
1. Julka & Eljot
2. pencilpl
: wt paź 23, 2012 09:02
autor: sianko86
ahaaa . ja jak bede mogl to wpadne swoim a jak nie bede mial to juz sobie dam rade

obecny bede . Eljot jak tam torun zawita ktos do nas??
Chętni:
1. Julka & Eljot
2. pencilpl
: wt paź 23, 2012 17:33
autor: Eljot
No tak....
Wszystko muszę robić za Was??!
Chętni:
1. Julka & Eljot
2. pencilpl
3. sianko86
: wt paź 23, 2012 18:37
autor: Ciapek
Jak Bozia da to zawitam

: wt paź 23, 2012 21:04
autor: sianko86
liste kopiowac a sie nie wpisac

: śr paź 24, 2012 23:21
autor: Cesarz
Chętni:
1. Julka & Eljot
2. pencilpl
3. sianko86
4. marynarz75
Tylko kiedy tak włąsciwie??
_________________
: śr paź 24, 2012 23:47
autor: Eljot
Brawo Marynarz!
No i kicha...
Sianko się wysypał na dobre...
Niestety nie da rady i nie jest to od niego zależne.
Zbyt dużo ma niewiadomych (praca między innymi).
Teraz decyzja należy do Was koledzy robimy w Bydzi?
Jeżeli tak na prędce coś się wymyśli.
W miarę możliwości proszę o zapodanie mi na PW nr-u telefonu- zadzwonię (Marynarz jak będziesz pod telefonem daj znać).
Szczegóły w miarę kontaktowania się z chętnymi!
Niestety z przyczyn niezależnych spot odwołany...