Strona 1 z 1

Czerwona strzała Bastka

: ndz lis 25, 2012 19:02
autor: Bastek
Kilka fotek

: ndz lis 25, 2012 19:19
autor: andrz3j
Swietne zdjecie i piekny Touranik.. Bezszkodowej i bezawaryjnej zycze. Jakis opis zrób. Napisz coś wiecej.

: ndz lis 25, 2012 19:35
autor: phalt
Ładne zdjęcie. Dawaj opis.

: ndz lis 25, 2012 20:01
autor: lock00
fotka wypas.. :)

: ndz lis 25, 2012 21:22
autor: niko02
Bardzo ładnie zaprezentowałeś swoje auto :). Teraz czekam z niecierpliwością na więcej.

: ndz lis 25, 2012 22:15
autor: Puchal's
Czerwony jest cool:D

: wt lis 27, 2012 23:32
autor: LYJO
Piękny kolor, piękny. Na razie nic więcej nie można powiedzieć :D