Strona 1 z 2
Touran by Mateoo
: wt lis 27, 2012 13:07
autor: Mateoo21
: wt lis 27, 2012 13:08
autor: Dodi
kojarze tego Tourana z ogłoszenia... stał dłuższy czas, bo i cena była spora...
: wt lis 27, 2012 13:45
autor: Mateoo21
oj była była

: wt lis 27, 2012 14:20
autor: Eljot
Piękny kolorek i śliczny środeczek!

Przewidziane mody?

: wt lis 27, 2012 14:25
autor: DLUGI-74
Piękny

no i te tablice...i środek extra

: wt lis 27, 2012 14:31
autor: peterb
Ładny środeczek. Ostatnio wysyp czerwonych touranów na forum się zrobił

: wt lis 27, 2012 16:22
autor: Muti
peterb, własnie o tym chciałem napisać

Czerwonych jak mrówków
Mateoo21, autko fajne tylko musisz się zająć skórą,bo jakieś porządne czyszczenie i "prostowanie" ciepłem by się przydało

: wt lis 27, 2012 17:19
autor: Tomas
ładne cacko

: wt lis 27, 2012 17:33
autor: tigernet
Fajne wozidelko. Jak mi dzieciaki wyrosna to tez poszukam czegos w jasnej tapicerce, a moze i do skorzanej sie przekonam

: wt lis 27, 2012 17:58
autor: Marekk
Pogratulować

wyboru ładne zestawienie koloru nadwozia i wnętrza

jak dla mnie bajka

: wt lis 27, 2012 18:05
autor: areczek
Pieknosci na niebie

: wt lis 27, 2012 19:44
autor: niko02
Bardzo ładne auto, fajny środek i ciekawe tablice

. Jedziesz na spidzie?

: wt lis 27, 2012 21:03
autor: cheles
Widać na forum jest najwięcej czarnuszków, szaraczków a teraz czerwonych.
: wt lis 27, 2012 21:20
autor: lock00
superowe autko

: wt lis 27, 2012 23:25
autor: LYJO
Bardzo ładne autko. Środek dla mnie bajka

Może kiedyś doczekam autka z takim środkiem.