Strona 1 z 3

Wypolerowany Black..... KamilOoSsSsSs

: sob gru 08, 2012 01:00
autor: kamiloos
heja !

Jak pokazywać to pokazywać ;) oto mój turek 2005r 1.9 TDI BKC, Kolor czarny metalic przebieg oryginalny 245 tys km opcja jak opcja :)

Sorka ale jestem zmuszony przez naszą pogodę dodać foto z ogłoszenia jakiego go nabyłem...
Będzie ładna pogoda i czas porobię śliczne zdjęcia

Opcja nawet bogada:
-Wersja 5 osobowa
-Wspomaganie
-Klima
-klimatyzowany schowek
-podgrzewane fotele
-elektryszne szyby
-elektryczne i podgrzewane lusterka
-system isofix
-radio RCD 300

Planowane Mody:
-Program ---Zrobiony w digitun.pl
-Pełny FiS
-Przyciski chromowane do szyb
-Przełącznik świateł chromowany
-tylne lampy od Cross'a
-Kierownica multimedialna
-Srebrne lusterka
-Felgi z porsche
-Zmieniarka CD

jak narazie tyle, pewnie dojdzie do tego jeszcze dużo modów... ale końca nie ma nigdy :)

: sob gru 08, 2012 01:03
autor: lock00
kamiloos, co Ci moge powiedzieć ladna perełka :) :oki:

: sob gru 08, 2012 01:04
autor: kamiloos
Dzięki
Straszne jestem happy z autka jeszcze po programie :) mmmm

: sob gru 08, 2012 01:08
autor: lock00
kamiloos, mamy bardzo podobne autka i ten sam silnik, zapraszam do mojego profilu i modyfikacji , moze np spoiler Ci sie spodoba :)

: sob gru 08, 2012 02:14
autor: Puchal's
Faaajny Fajny:)

: sob gru 08, 2012 02:43
autor: Eljot
lock00 nie denerwuj mnie już z tym spojlerem!
:haha:
kamiloos brawa dla kolejnego ślicznego czarnego!
Pomysłów na mody z pewnością nie zabraknie!
Początek bardzo dobry już przecież masz- ŁADNE AUTO!
:piwo: :brawa:

: sob gru 08, 2012 06:55
autor: marcin975
Ładny czarnulek :brawa:
PS.Eljot a ja myślałem,że na nowej klapie to już będziesz miał zamontowany :mrgreen:

: sob gru 08, 2012 11:05
autor: lock00
Eljot, przecież realizacja spojlerow bedzie na koniec zimy , lub po nowym roku, jak chcecie :-P

: sob gru 08, 2012 11:11
autor: Marekk
Fajny Turek :brawa: i ten kolorek czarny :mrgreen:

: sob gru 08, 2012 11:35
autor: GioW
Eljot pisze:lock00 nie denerwuj mnie już z tym spojlerem!
:haha:
:
Nie ma co się denerwować, tylko szukać kolejnych chętnych :)

:brawa: lock00

Autko ładne :)

: sob gru 08, 2012 14:21
autor: niko02
Ładne autko, poszerz trochę opis :)

: pn gru 10, 2012 09:31
autor: kamiloos
lock00, co wy macie z tymi spojlerami ???? !!! :)

: pn gru 10, 2012 14:48
autor: cheles
kamiloos,
Widzę, że też masz manualną klimę. Jak Ci brak pomysłów to zerknij do mnie.

: pn gru 10, 2012 16:47
autor: GioW
kamiloos pisze:lock00, co wy macie z tymi spojlerami ???? !!! :)
My nic... nasze autka je mają/będą miały... o wiele lepiej sie bryła Touranka prezentuje... szczególnie tych ciemnych :)

: pn gru 10, 2012 16:59
autor: lock00