Strona 1 z 1

Czarne jest piękne

: śr sty 02, 2013 15:50
autor: Rudii
Na każdego przyjdzie pora :)

Touran 1.9 TDI BKC 2006
Wersja classicline
Felgi alu 16 na lato i na zimę
El. podnoszenie szyb, przód i tył
Climatronic 2 strefowy
Klimatyzowny schowek
Tempomat
Lusterka boczne podgrzewane i regulowane elektrycznie
7 foteli
isofixy

i co najważniejsze, czarny kolor, podobno dodaje on trochę mocy :mrgreen:


Obecnie mam zamiar założyć hak co do reszty to zobaczymy na ile czas pozwoli

: śr sty 02, 2013 18:34
autor: Eljot
Rudii pisze:i co najważniejsze, czarny kolor, podobno dodaje on trochę mocy
Tak potwierdzam!
:)

Skąpo opisałeś, i brak fotek ze środka!
Ale zapewne się poprawisz!
:piwo:
Co do czarnego to potwierdzam na 100 %
:D

: śr sty 02, 2013 18:40
autor: Icemen181
Czarne jest piękne :haha:
Grupa Śląska się powiększy o nowego użytkownika Tourana :brawa:

: śr sty 02, 2013 18:49
autor: Rudii
Jak już będzie się czym chwalić to na pewno to uczynię :D

Re: Czarne jest piękne

: śr sty 02, 2013 19:31
autor: Przemek_85
Rudii pisze: i co najważniejsze, czarny kolor, podobno dodaje on trochę mocy :mrgreen:
Też tak muślałem, jak miałem czarnego, teraz mam niebieski i w dowodzie 105km ale ktoś mu wirusa wprowadził i jakiś taki szybszy się zrobił :ok:
Ale i tak fajny, czarny zawsze ładniejszy :)

: śr sty 02, 2013 20:00
autor: niko02
Ładne autko. :)

: śr sty 02, 2013 20:22
autor: seba244
Czarne THE BEST :piwo:

: śr sty 02, 2013 20:51
autor: Marekk
Czarne jest szybkie :> za wybór :brawa:

: czw sty 03, 2013 14:06
autor: Puchal's
Wszyscy zakochani w czerni :)
No ale muszę przyznać, ładne autko :)

: czw sty 03, 2013 19:30
autor: Misiek 2400
Tak, zdecydowanie czarny Turanek ale z utrzymaniem tej pięknej czerni już nie jest tak kolorowo trzeba pucować i chuchać ;)