Strona 1 z 1

Moje jezdzidlo

: ndz kwie 28, 2013 13:43
autor: rafi
Przyszedl czas na przedstawienie mojego Tourana, niektorzy juz go znaja...
Nic specjalnego 1,9 TDI 105KM BKC ze skrzynia DSG z 2005r. 7- miejscowy, wersja highline.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Touranek dostal nowe oponki http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/pass ... rom=browse w Norge sa na pierwszym miejscu.
http://www.naf.no/Alle-saker/NAF-eksper ... test-2013/

: ndz kwie 28, 2013 13:53
autor: Turanek
Ładne sreberko :)
A co takiego masz przy srodkowej konsoli od strony pasażera?

: ndz kwie 28, 2013 14:00
autor: rafi
Turanek pisze:Ładne sreberko :)
A co takiego masz przy srodkowej konsoli od strony pasażera?
Mam zainstalowany system DEFA, czyli ogrzewanie silnika, ogrzewanie kabiny za pomoca takiej farelki i ladowanie akumulatora.
Ja mam akurat taka http://www.motointegrator.pl/produkty/2 ... efa-430061

: ndz kwie 28, 2013 15:00
autor: kazan13
ładny i przygotowany na zimę :cze: