Moje jezdzidlo
: ndz kwie 28, 2013 13:43
Przyszedl czas na przedstawienie mojego Tourana, niektorzy juz go znaja...
Nic specjalnego 1,9 TDI 105KM BKC ze skrzynia DSG z 2005r. 7- miejscowy, wersja highline.



Touranek dostal nowe oponki http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/pass ... rom=browse w Norge sa na pierwszym miejscu.
http://www.naf.no/Alle-saker/NAF-eksper ... test-2013/
Nic specjalnego 1,9 TDI 105KM BKC ze skrzynia DSG z 2005r. 7- miejscowy, wersja highline.



Touranek dostal nowe oponki http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/pass ... rom=browse w Norge sa na pierwszym miejscu.
http://www.naf.no/Alle-saker/NAF-eksper ... test-2013/