Strona 1 z 2

Prośba o głosy na Facebooku

: pt paź 18, 2013 19:03
autor: rock4
Witajcie Forowicze.

Wielokrotnie udowadnialiśmy na tym forum, że w grupie siła głosując na różne inicjatywy.
Dzisiaj do tej listy próśb chciałbym dorzucić swoje 0,03 PLN.
O co chodzi? Powiem od początku.

Z końcem sierpnia w moim mieście (Bolesławiec) odbywa się Święto Ceramiki. W trakcie tego święta każdy może wysmarować się płynną gliną i choć na chwilę zmienić się w glinoluda. Podczas tej imprezy rozpoczyna się konkurs fotograficzny i właśnie tu zaczyna się Wasze zadanie a moja prośba :)

Na fanpagu Via Sudetica (organizatora Gliniady) zostały opublikowane zdjęcia. Głosuje się za pomocą przycisku "Lubię to!" które jest przy każdym zdjęciu.
Moich zdjęć jest 5, a konkretnie pod linkami:
http://tnij.org/marek_scherner_1
http://tnij.org/marek_scherner_2
http://tnij.org/marek_scherner_3
http://tnij.org/marek_scherner_4
http://tnij.org/marek_scherner_5 (na to zdjęcie najbardziej liczę)

Już teraz dziękuję za oddanie głosów. Oczywiście nie omieszkam odwdzięczyć się wirtualnym forowym piwem ;)

Pozdrawiam
Marek

p.s. oddanie głosu nie spowoduje zapisanie się do jakiejś aplikacji czy newslettera więc możecie klikać swobodnie ;)

: pt paź 18, 2013 19:33
autor: rasta
z mojej strony poszło ;)

: pt paź 18, 2013 19:35
autor: Eljot
Poszły lajki.
Ostatnie udostępniłem.
:D

: pt paź 18, 2013 19:43
autor: hubert222
poszlo ;)

: pt paź 18, 2013 19:53
autor: GioW
Poszło ode mnie i żony, Like x2 ;)

: pt paź 18, 2013 19:54
autor: WDvw
Poszło :)

: pt paź 18, 2013 20:12
autor: Rafał288
No to ode mnie też poszło :brawa:

: pt paź 18, 2013 22:00
autor: niko02
Poszło x5

: pt paź 18, 2013 22:43
autor: FreeStyle
poszło

: pt paź 18, 2013 22:53
autor: stann
Fajne fotki, oczywiście polubiłem :piwo:

: pt paź 18, 2013 23:07
autor: Tomas
lubię to! :)

: pt paź 18, 2013 23:28
autor: WJ
również polubiłem :brawa:

: sob paź 19, 2013 06:48
autor: kowallubin
też poszło....

: sob paź 19, 2013 09:21
autor: bartek0-01
Z ogromna chęcią bym pomógł lecz nie posiadam konta na Facebooku :( ale trzymam kciuki zwycięstwo :super:

: sob paź 19, 2013 09:40
autor: rock4
bartek0-01, PIWO leci za trzymanie kciuków :)

Dzięki wszystkim którzy oddali do tej pory głos i prośba o jeszcze!!! :)