Strona 1 z 1
Stickerbomb
: sob paź 19, 2013 12:08
autor: and_realmadryt
Witam
Stickerbomb co o tym myślicie?
: sob paź 19, 2013 12:35
autor: GioW
Z któryś z userów ma to na swoim Touranku - kojarze tylne szybki (te od bagażnika) i chyba jeszcze jeden miał to na tylnej klapie w "majonezie"
Mi to akurat nie podchodzi jeśli chodzi o cywilne auta.
: ndz paź 20, 2013 22:35
autor: Robcio
...nie znioslbym czegos takiego na swoim aucie, ale szanuje pomysly innych - jak kto chce, tak ma.
: pn paź 21, 2013 06:50
autor: FreeStyle
wg mnie to wielki misz-masz. Z daleka wygląda jak 3W1 (rozmazany ketchup+majonez+musztarda).
Jeśli miałbym iść w tym kierunku to dla mnie lepszy wariant - folią matowa na całym aucie.
Ale oczywiście to moje zdanie

Odnośnie gustów się nie dyskutuje.