Auto z Danii - czy warto ?
: sob paź 19, 2013 16:46
Hmmm.. mam opcję kupna pewnego Tourana, którego pochodzenie to Dania. Auto zostało sprowadzone do PL bezpośrednio z DK, było homologowane na ciężarowe.
ORI przebieg 280 tyś km. Zostało przerobione w ASO VW na osobowe - komplet foteli w skórze, podgrzewanie działa itd. wykonane solidnie. Właściciel kupił dla siebie, ale ponieważ jeździ często do Holandii w trasie 101 KM jest za mało, i szuka mocniejszego samochodu.
Jeśli chodzi o bezwypadkowość, to zostało lekko uderzone w lewy przód (mam na potwierdzenie foto ze zdarzenia, można powiedzieć, że taka silniejsza ocierka - wymieniony lewy błotnik, przemalowana klapa, ponieważ był uszkodzony sam jej narożnik. Światła z przodu nie ruszone, poduchy całe)
Do tego potwierdzona wymiana rozrządu i amortyzatorów. Wersja Trendline, ale dzięki wymianie kompletu foteli do Highline'a brakuje mu tylko chromowanych relingów (są czarne).
Cena bardzo rozsądna. Pytanie czy warto interesować się takim egzemplarzem? Posiada ktoś duńczyka ? nie będzie problemów z rejestracją? Co o tym sądzicie
ORI przebieg 280 tyś km. Zostało przerobione w ASO VW na osobowe - komplet foteli w skórze, podgrzewanie działa itd. wykonane solidnie. Właściciel kupił dla siebie, ale ponieważ jeździ często do Holandii w trasie 101 KM jest za mało, i szuka mocniejszego samochodu.
Jeśli chodzi o bezwypadkowość, to zostało lekko uderzone w lewy przód (mam na potwierdzenie foto ze zdarzenia, można powiedzieć, że taka silniejsza ocierka - wymieniony lewy błotnik, przemalowana klapa, ponieważ był uszkodzony sam jej narożnik. Światła z przodu nie ruszone, poduchy całe)
Do tego potwierdzona wymiana rozrządu i amortyzatorów. Wersja Trendline, ale dzięki wymianie kompletu foteli do Highline'a brakuje mu tylko chromowanych relingów (są czarne).
Cena bardzo rozsądna. Pytanie czy warto interesować się takim egzemplarzem? Posiada ktoś duńczyka ? nie będzie problemów z rejestracją? Co o tym sądzicie