Strona 1 z 2

Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 17:56
autor: sebowroc
Siema

Po długich przemyśleniach i poszukiwaniach jakiś miesiąc temu padła decyzja, że kupujemy dla żony Tourana. Odbyło się to jako import prywatny.
Mimo, że lubię majsterkować i w poprzednich autach czekałem tylko na możliwość przeprowadzenia modyfikacji tak tym razem szukałem , aż znalazłem takiego w , którym musiałbym jak najmniej poprawiać.

2.0 TDI 170KM BMN
DSG
HIGHLINE
152.000 km

Z rzeczy, które planuję zrobić to:

1. Niemiec jak sprzedawał to płakał i przez łzy mówił, że coś tam grzebał z dogrzewaczem, ale chyba nie skończył ( jest Webasto timer 1533 i działa, jest też moduł IPCU, ale wentylatory nie startują ), także to muszę rozwikłać

2. Ustalić czy mogę dołożyć pilota do zdalnego uruchomienia Webasto

3. Mam założone sprężyny H&R i rozważam ich demontaż ( albo operację kręgosłupa :) )

4. Chciałbym zamontować kamerę cofania za znaczkiem VW

5. Dołożyć jakieś oświetlenie w bagażniku, bo ta jedna lampka po prawej to jakiś żart :)

6. Park assist coś nie chce asystować, więc i to planuję naprawić

A oto mój pacjent :

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 18:12
autor: viscum
... i jaki łady kolor !
Niech da dużo radości.
pozdr,

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 19:03
autor: JEDARO
Ładny Bambusik :ok: miliona km :D

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 19:13
autor: lock00
ładne autko :ok:

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 19:44
autor: kolber
Fajny :super:

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 22:35
autor: niko02
Fajne autko. Napisałem Ci priv.

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 22:42
autor: DLUGI-74
Fajny :ok:
Gratulacje :cze:

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 23:08
autor: tomek_e36
Super :ok:

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 23:30
autor: Turanek
Czy czujki w grilu masz w matowym czy błyszczącym chromie?

Re: Touran Sebowroc

: pt sty 10, 2014 23:37
autor: Chester
sebowroc pisze:4. Chciałbym zamontować kamerę cofania za znaczkiem VW
Takie rozwiązanie było w Golfach ale w toranie była kamera cofanie w przycisku do otwierania bagażnika :)
http://allegro.pl/vw-passat-golf-sharan ... 40631.html

Chyba, że się mylę to proszę o poprawę :ok:

Szerokości życzę :piwo:

Re: Touran Sebowroc

: sob sty 11, 2014 21:37
autor: wachu
Touranek ładny

:20: BMN :super:

rezerwuję H&R jakbys chcial sprzedać

Re: Touran Sebowroc

: sob sty 11, 2014 22:36
autor: Letis
Pikna sztuka. Będę wyglądał we Wrocławiu !

Re: Touran Sebowroc

: ndz sty 12, 2014 18:05
autor: gabi10
super

Re: Touran Sebowroc

: ndz sty 12, 2014 18:25
autor: LYJO
Bardzo ładne autko :)
Szerokości i powodzenia w modach :ok:

Re: Touran Sebowroc

: ndz sty 12, 2014 21:33
autor: letek70
No cosik piknego, mam coś podobnego ale niestety bez dsg. :brawa: