Strona 1 z 2

Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 06:03
autor: patrykbor
Wpadło mi w oko to oto autko . Na pierwszy rzut oko spoko ale czy fachowcy mogą się wypowiedzieć w sprawie tego wozidła :ok: http://otomoto.pl/volkswagen-touran-dsg ... 09546.html

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 07:33
autor: WDvw
Ładnie wyposażony ale wygląda na byłą taxi z niemiec.

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 07:48
autor: aki
Bo to jest była taxa.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 11:15
autor: patrykbor
A skąd wiadomo ze taxi . Przebieg mnie nie przeraza wygląda na prawdziwy, a nie jak na allegro 12 lat i 120 000

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 11:21
autor: Dodi
patrykbor pisze:A skąd wiadomo ze taxi
po siedzeniach skórzanych... raczej nikt na takie sobie nie wymienia... i do tego konfiguracja DSG + 7 osobowy...

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 11:43
autor: aki
To sztuczna skóra, mówi za siebie

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 12:15
autor: Dodi
no pisząc skórzanych miałem w zamyśle skajowych...

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 12:18
autor: stach
co się czepiacie do siedzeń i tapicerki ja jestem z nich zadowolony :super:

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 12:47
autor: Dodi
stach pisze:co się czepiacie do siedzeń i tapicerki ja jestem z nich zadowolony :super:
ja sie wcale nie czepiam tylko stwierdzam po czym poznaje, ze to TAXi...

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 12:54
autor: stach
no tak
według mnie to że taxi to tez jest oczywiste

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 12:56
autor: aawol
3 komplety kluczy??? ja mam tylko dwa...

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 13:06
autor: tomix
patrykbor pisze:A skąd wiadomo ze taxi . Przebieg mnie nie przeraza wygląda na prawdziwy, a nie jak na allegro 12 lat i 120 000
Pytałes skąd przywiezione, czy może z polskiego salonu ?

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 14:25
autor: aki
wygląda na realny lecz, ponad 200 tkm po polskich drogach zużywa zawieszenie, ale też może jest zadbany, trzeba sprawdzić na żywca.

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 14:28
autor: patrykbor
Jeszcze nie . Zobaczę w niedziele na giełdę Pruszcza skocze to podjade podotykac

Re: Pomoc w oględzinach

: pt kwie 11, 2014 15:34
autor: bartek0-01
O nawet nie wiedziałem że kolega z Elbląga :mrgreen: