Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: aawol »

446 i jeszcze dwa dzisiaj będą
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
Awatar użytkownika
Ambasador
Przeglądacz
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 13, 2015 17:03
Auto:: 1T1 1.9 TDI BKC 2005
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Ambasador »

447 :oki:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maro
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 02, 2014 18:36
Auto:: Touran 1,9tdi BLS
Imię:: Marek
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Maro »

Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: aawol »

451 z domku !!! :super: przewaga miażdży
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
Awatar użytkownika
rasta
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 15:42
Auto:: Toyota Avensis T27
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Warszawa- Wesoła
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 110 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: rasta »

Głosów: 453 (49.0%) ;)
Awatar użytkownika
piotrekfire
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: sob lis 10, 2012 14:39
Auto:: 2.0 Tdi BKD 2005 DSG 140+
Imię:: Piotrek
Lokalizacja: Bartoszyce
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: piotrekfire »

454 Poszło. :) Musicie wygrać :brawa:
https://PrivateLadyEscorts.com - Live Singles Chat - No Verify - Anonymous Adult Dating - Live Video Dating
Awatar użytkownika
Ambasador
Przeglądacz
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 13, 2015 17:03
Auto:: 1T1 1.9 TDI BKC 2005
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Ambasador »

457 ;)
Obrazek
Obrazek
Szyna087
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: sob cze 07, 2014 21:23
Auto:: Golf BKD 2005
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Szyna087 »

458
Awatar użytkownika
sWALERYc
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: pn gru 16, 2013 18:16
Auto:: VW Touran 1.9 TDI BLS 07r
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: DG/SC
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sWALERYc »

:ok:
Awatar użytkownika
Maro
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 02, 2014 18:36
Auto:: Touran 1,9tdi BLS
Imię:: Marek
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Maro »

465 poszło z pracy :)
Awatar użytkownika
sWALERYc
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: pn gru 16, 2013 18:16
Auto:: VW Touran 1.9 TDI BLS 07r
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: DG/SC
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sWALERYc »

467 z telefonu
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Eljot »

Głosów: 472 (48.8%)
:uklon:
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
Polew
Kandydat
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 19, 2012 17:01
Auto:: touran 2.0 TDI AZV 2005
Imię:: Piotrek
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Polew »

474 Poszło znowu!
:brawa: Napewno wygracie!
Polew
Awatar użytkownika
turek
Specjalista
Posty: 890
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 11:14
Auto:: Alhambra 7n,Ibiza 6j
Imię:: Michal
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: turek »

473 od turka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ambasador
Przeglądacz
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 13, 2015 17:03
Auto:: 1T1 1.9 TDI BKC 2005
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Ambasador »

478 :piwo:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ