Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: hagio »

Po 3 miesiącach odebrałem z renowacji 4 szt.
Na Dębicy Presto UHP 225x40x18
Przed
20171020_180424.jpg
Po
20180421_143313.jpg
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

Rozebrane przednie zawieszenie....., i stop z pracą.
Turas stoi na kobyłkach bo łożyska z przodu są w tragicznym stanie. W poniedziałek dalsze zakupy i cały przód będzie na nowych diwajsach.


Obrazek
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
Vincent83
Zaawansowany
Posty: 337
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
Imię:: Artur
Lokalizacja: Luboń
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Vincent83 »

W ostatnim czasie Touran odwiedził blacharza - naprawa progu, polerka całego auta przez tego blacharza - efekt super, a wczoraj wjechało nowe radio RCD 340 :)
Oczywiście wcześniej zmiana kół na letnie.
Obrazek
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

No i przód poskładany na nowych fantach:
Amorki sasch + springi volfgang 40/40
Upgrade hebli na 312 ATE PD + klocki TRW ceramic
Piasty FAG, łączniki Febi, sworzeń Prawy Febi.

Obrazek
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
wesol
Władca postów
Posty: 4963
Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
Auto:: touran BLS i 2x CAYC
Imię:: Pawel
Lokalizacja: Goleniów
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: wesol »

Kupa kasy zainwestowana. Te febi tylko psuje troszkę robotę.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
Skrzyniu21
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: pn gru 14, 2015 14:51
Auto:: Touran
Imię:: Krzysztof
Lokalizacja: WKLP
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Skrzyniu21 »

setup letni
Załączniki
P_20180423_193323.jpg
Posiadam VCDS 12.12.
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

Jeszcze nigdy na febi się nie zawiodłem :ok:
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
Dziadek13
Specjalista
Posty: 589
Rejestracja: śr mar 21, 2018 20:36
Auto:: Touran '04 1.9TDI AVQ
Imię:: Jorg
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Dziadek13 »

Mój dziś dostał pokrętła panelu sterowania i gałke do biegów z Skoda Octavia II Superb Yeti .

Obrazek
Awatar użytkownika
wesol
Władca postów
Posty: 4963
Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
Auto:: touran BLS i 2x CAYC
Imię:: Pawel
Lokalizacja: Goleniów
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: wesol »

Instal włącznika świateł chrom od taja. Wersja bez auto taka jak chciałem. Dzieks.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
Awatar użytkownika
olek9364
Kandydat
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 10, 2014 17:54
Auto:: Touran 1,9Tdi 2003
Imię:: Olek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: olek9364 »

I niech spróbuje teraz rano nie odpalić :lol:
Image
Image
Awatar użytkownika
kris25-05
____________________
____________________
Posty: 170
Rejestracja: sob maja 06, 2017 22:44
Auto:: Caddy 09, Caddy 11
Imię:: Krzysztof
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: kris25-05 »

Tak przy piątku :D
ASR -> ESP EC1
Czerwono Niebieskie -> Czarno Białe / Kolor 3D
Obrazek
BCM wciąż trwają testy połączeń
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

Dzisiaj dałem mu odetchnąć pełną piersią - wymiana filtra paliwa, powietrza i kabinowy.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
zgarniacz
Użytkownik
Posty: 205
Rejestracja: sob mar 07, 2015 18:14
Auto:: 5TA
Imię:: dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: zgarniacz »

Zamontowany włącznik świateł chrom z czujnikiem zmierzchu, no i końcu światła same się przełączają i działa CH,LH :D
Załączniki
IMG_1473.jpg
toomas08
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 04, 2018 21:25
Auto:: VW Touran 1.4 TSI 2018
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: toomas08 »

To i ja się pochwalę. Ponieważ odstraszyła mnie cena orginalnych akcesoriów to zrobiłem sam - ochrona na progi. Będzie jeszcze na zderzak. Koszt 115zł folia i trochę własnego czasu.
--
Obrazek
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

toomas08 pisze:To i ja się pochwalę. Ponieważ odstraszyła mnie cena orginalnych akcesoriów to zrobiłem sam - ochrona na progi. Będzie jeszcze na zderzak. Koszt 115zł folia i trochę własnego czasu.
Widzę że całkiem ładnie Ci to wyszło. Ten carbon jakiś bardziej mięsisty? Zwykły monomer pewno szybko się przetrze. Masz może plik wektorowy nalepy?
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Zablokowany