Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
swimmer
Expert
Posty: 1287
Rejestracja: sob paź 18, 2014 18:30
Auto:: VW Touran
Imię:: Lukasz
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: swimmer »

może nie dla swojego auta ale dla forum, czyli dla autka swojego i Waszych
- pyknęło 1000 postów :sorry:
Załączniki
Screenshot_20180604-215401.png
Screenshot_20180604-215401.png (43.85 KiB) Przejrzano 1204 razy
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

... witamy Experta ;) :piwo:
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Zatankowalem samochód, wyszło mi 13,4l na stowke. Troszkę sporo, jeżdżę w koło komina tylko. Vectra B również 1.6 i według dowodu, 200kg lżejsza mam biedę dyszke na tych samych odcinkach przekroczyć.
Awatar użytkownika
doman
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 11, 2017 19:39
Auto:: AVQ
Imię:: Michał
Lokalizacja: CB
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: doman »

kluczyk Pendrive
;)
Załączniki
20180606_124316.jpg
20180606_124331.jpg
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
--------------------------------------
https://domandesign.cupsell.pl/
Awatar użytkownika
Paweł.F
____________________
____________________
Posty: 95
Rejestracja: śr lip 20, 2016 17:01
Auto:: TOURAN 1,9 TDI, 2007
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Paweł.F »

Przyszły filtry - paliwa, oleju, kabinowy i powietrza :D
1.JPG
:bry:
Paweł
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Umylem turasa zgodnie ze sztuką. Jutro rano wrzucę może jakiś wosk, muszę przejrzeć arsenał. Potem pochwalę się fota bo wiadomo - bez zdjęć się nie liczy. :hahaha:
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

Zaciski zregenerowane wraz z malowaniemObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

ObrazekObrazekObrazek
Skończyłem :super:
Awatar użytkownika
Gerardos
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 23:10
Auto:: Touran 1.6 mpi + LPG 2004
Imię:: Gerard
Lokalizacja: Mosina
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Gerardos »

Dziś czarnuch dostał ozonowanie + nowy węglowy filtr kabinowy + bomba zapachowa , wymieniony został zwykły podłokietnik na regulowany oraz wpadł znaczek na atrapę

Obrazek
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

I juz zamontowane.Obrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krynol
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 20:37
Auto:: Touran 06 BMM 416NM/180KM
Imię:: Maciej
Lokalizacja: Krk/Wawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Krynol »

Wpadło nowe wygłuszenie maski i podszybia
Załączniki
IMG-2275.JPG
Było:
Fiat 126p (78')--> VW Polo 0,9 (80') --> Fiat 126p (86') --> VW Polo 1,4D (92') --> Opel Omega 2,5 V6 (96') --> Peugeot 308 1,6 VTI (10')
Jest:
VW Touran 2.0 TDI BMM, '06
VW Beetle 1,9 TDI ATD, '02
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miki76
____________________
____________________
Posty: 1373
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 21:30
Auto:: Touran 1,9 BXE 133KM 2006
Imię:: Damian
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Miki76 »

maliniak93 pisze:I juz zamontowane.Obrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się że lepiej by to wyglądało pomalowane pod kolor auta coś takiego jak ma nasz kolega hagio
Awatar użytkownika
bartek0-01
Specjalista
Posty: 969
Rejestracja: pn kwie 08, 2013 23:40
Auto:: 1T3 2.0TDI CFHC DSG 2014
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: bartek0-01 »

Krynol pisze:Wpadło nowe wygłuszenie maski i podszybia
Kolego masz może nr czesci wygłuszenia sciany grodziowej / podszybia ?
----------------------------------------------------------
MOJE AUTO :20: ---> viewtopic.php?f=9&p=301997#p301997 ---> Najnowsza aktualizacja profilu 06.05.2021 zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
GioW
Expert
Posty: 1904
Rejestracja: sob lip 07, 2012 21:58
Auto:: 2.0 TDI BKD HL '04
Imię:: Janek
Lokalizacja: GDA / DDZ
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 91 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: GioW »

bartek0-01 pisze:
Krynol pisze:Wpadło nowe wygłuszenie maski i podszybia
Kolego masz może nr czesci wygłuszenia sciany grodziowej / podszybia ?
Podszybie 1T0 863 993 B ;)
Awatar użytkownika
Krynol
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 20:37
Auto:: Touran 06 BMM 416NM/180KM
Imię:: Maciej
Lokalizacja: Krk/Wawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Krynol »

GioW pisze:bartek0-01 napisał(a):
Krynol napisał(a):
Wpadło nowe wygłuszenie maski i podszybia

Kolego masz może nr czesci wygłuszenia sciany grodziowej / podszybia ?


Podszybie 1T0 863 993 B ;)
wygłuszenie ściany grodziowej - 1T1 863 247D
Było:
Fiat 126p (78')--> VW Polo 0,9 (80') --> Fiat 126p (86') --> VW Polo 1,4D (92') --> Opel Omega 2,5 V6 (96') --> Peugeot 308 1,6 VTI (10')
Jest:
VW Touran 2.0 TDI BMM, '06
VW Beetle 1,9 TDI ATD, '02
Obrazek Obrazek
Zablokowany