Strona 2 z 2

Re: brak grzania połowy szyby vw 2018

: śr lis 09, 2022 09:47
autor: spacewalker
fakt.... moj błąd
są 3 wtyczki :
2 x PLUS
1 x GND

tylko plusy zasilane są nadal z jednego przekaznika / bezpiecznika

Re: brak grzania połowy szyby vw 2018

: śr lis 09, 2022 11:21
autor: wesol
Trzeba tylko zobaczyć czy przekaznik nie jest dual bo chyba w sharanie kiedyś miałem to był podwójny bo zapodawał 2x20 amper na szybę. Trzebaby sprawdzić jak to tu jest.

Re: brak grzania połowy szyby vw 2018

: śr lis 09, 2022 15:15
autor: warcol
Dzięki za pomoc, wszystko się zgadza, dwie tasiemki na dole u mnie akurat tasiemka od strony pasażera przerdzewiała(w tasiemce są druciki stalowe które skorodowały) jak się dostałem do wtyczki to taśma była luźno. Masakra jakaś w aucie 4 letnim takie jaja, będę wymieniał z autocasco.
Temat można zamknąć, dzięki wszystkim za pomoc.