Strona 2 z 4

: pt sie 12, 2011 11:18
autor: Gregor
koledzy u mnie pomoglo przywrócenie ustawień podstawowych

: czw sie 18, 2011 14:40
autor: palonek00
ja mam inny problem
a mianowicie zaczyna mi zgrzypieć fotel kierowcy w najniższym położeniu oraz czasami coś w desce rozdzielczej
z fotelem już kombinowałem ale nic się nie udaje
jestem wysoki więc najlepsza pozycja to na samym dole no ale zgrzypienie tak mnie wku......
że szkoda gadać
ciekawe czy ktoś miał już taki temat

: pt wrz 09, 2011 10:28
autor: r00x
U mnie pomogły kroki podpowiedziane wcześniej czyli:

[Wybierz]
[08 - ogrzewanie / klimatyzacja]
[Ustawienia podstawowe - 04]
Grupa 001
[Idź!]
Uaktywnij ustawienia podstawowego.
[ON / OFF / Dalej]
Ustawienie podstawowe trwa około 40 sekund.
[Gotowe, powrót]
[Zamknij Controller, Go Back - 06]

: pn wrz 19, 2011 20:33
autor: hubi2000
gregordabrowski pisze:Ma ktoś doświadczenie z tematem tych stuków co robić
jak podlacze VAG 908 i zrobie test nawiewow to przestaja wydobywac sie stuki
gdzies czytalem ze po testach inaczej sie ustawiaja zebatki ale po jakims czasie znowu trzeba podlaczyc :)

: śr wrz 21, 2011 16:07
autor: Rowik
palonek00 pisze:ja mam inny problem
a mianowicie zaczyna mi zgrzypieć fotel kierowcy w najniższym położeniu oraz czasami coś w desce rozdzielczej
z fotelem już kombinowałem ale nic się nie udaje
jestem wysoki więc najlepsza pozycja to na samym dole no ale zgrzypienie tak mnie wku......
że szkoda gadać
ciekawe czy ktoś miał już taki temat
Ja też czasem dostaje szału bo mi coś trzeszczy w desce. Ze strony kierowcy słychać jakby u pasażera a z pasażera jak by u kierowcy. Może przewody nawiewów? Jechałem już i bez radia i bez całej konsoli środkowej i nic...

: pn gru 05, 2011 13:13
autor: Dodi
ja robiłem te nastawy podstawowe kilka razy juz i u mnie nic nie pomogło... nadal czasami stukają te klapy... :(

: pn gru 05, 2011 15:17
autor: LYJO
Dodi, ja niestety mam tak samo. Narazie raz jeżu "kasował" ustawienia ale niestety nie pomogło. Może jeszcze raz kiedyś spróbuje :>

: pn gru 05, 2011 15:22
autor: Dodi
mi tam to bardzo nie przeszkadza bo mam to tylo na zimnym wnetrzu...ale jakby sie dało zrobic byłoby malinowo :mrgreen:

: pn gru 05, 2011 17:15
autor: spacewalker
Jak ktoś chce i ma dostep do VAS-a to polecam zrobic to VAS-em. Robiłem adaptacje w Touaregu i całkiem inaczej ona przebiega niz przy pomocy VCDS-a

: pn gru 05, 2011 17:19
autor: LYJO
spacewalker, dzięki za info. Trzeba kogoś takiego poszukać :piwo:

: pn gru 05, 2011 23:05
autor: Dodi
spacewalker pisze:Jak ktoś chce i ma dostep do VAS-a to polecam zrobic to VAS-em. Robiłem adaptacje w Touaregu i całkiem inaczej ona przebiega niz przy pomocy VCDS-a
usmiecham sie do Ciebie Space... kiedys przy okazji zadziałamy.... :> ;)

: śr gru 07, 2011 21:25
autor: seba244
Może pomorze reset, czyli: wcisnąć przycisk "ECON i nawiew na przód równocześnie

: śr gru 07, 2011 22:28
autor: LYJO
seba244 pisze:Może pomorze reset, czyli: wcisnąć przycisk "ECON i nawiew na przód równocześnie
jutro spróbuje, ale juz chyba ktoś mi tak robił :)

: czw sty 19, 2012 05:55
autor: andrz3j
seba244 pisze:Może pomorze reset, czyli: wcisnąć przycisk "ECON i nawiew na przód równocześnie
u siebie to robiłem i nie pomogło ale spróbuję VCDSem. Od pewnego czasu nie wsłuchuję się i nie przeszkadzało mi to, ale warto spróbować.

.......

Spróbowałem VCDSem i jest lepiej ale zupełnej ciszy nie ma...

: pt sty 20, 2012 21:29
autor: Ciapek
ja tez mam te stuki, ale jak nie wszedlem w ten temat to mnie to tak nie zastanawialo bo stwierdzilem jak inni fachowcy ;) ze tak muis byc bo ten typ tak ma :)

jak sie resetuje tym econem? Trzymamy na pare sekund przycisk?

A vcdsem sprobuje tego dokonac...
r00x pisze:U mnie pomogły kroki podpowiedziane wcześniej czyli:

[Wybierz]
[08 - ogrzewanie / klimatyzacja]
[Ustawienia podstawowe - 04]
Grupa 001
[Idź!]
Uaktywnij ustawienia podstawowego.
[ON / OFF / Dalej]
Ustawienie podstawowe trwa około 40 sekund.
[Gotowe, powrót]
[Zamknij Controller, Go Back - 06]