Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
- hagio
- Expert
- Posty: 1220
- Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
- Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
- Imię:: BARTOSZ
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 276 razy
- Otrzymał podziękowań: 153 razy
- Kontakt:
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Po 3 miesiącach odebrałem z renowacji 4 szt.
Na Dębicy Presto UHP 225x40x18
Przed Po
Na Dębicy Presto UHP 225x40x18
Przed Po
-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Rozebrane przednie zawieszenie....., i stop z pracą.
Turas stoi na kobyłkach bo łożyska z przodu są w tragicznym stanie. W poniedziałek dalsze zakupy i cały przód będzie na nowych diwajsach.

Turas stoi na kobyłkach bo łożyska z przodu są w tragicznym stanie. W poniedziałek dalsze zakupy i cały przód będzie na nowych diwajsach.
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
- Vincent83
- Zaawansowany
- Posty: 337
- Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
- Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
- Imię:: Artur
- Lokalizacja: Luboń
- Podziękował: 49 razy
- Otrzymał podziękowań: 29 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
W ostatnim czasie Touran odwiedził blacharza - naprawa progu, polerka całego auta przez tego blacharza - efekt super, a wczoraj wjechało nowe radio RCD 340 
Oczywiście wcześniej zmiana kół na letnie.
Oczywiście wcześniej zmiana kół na letnie.

-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
No i przód poskładany na nowych fantach:
Amorki sasch + springi volfgang 40/40
Upgrade hebli na 312 ATE PD + klocki TRW ceramic
Piasty FAG, łączniki Febi, sworzeń Prawy Febi.

Amorki sasch + springi volfgang 40/40
Upgrade hebli na 312 ATE PD + klocki TRW ceramic
Piasty FAG, łączniki Febi, sworzeń Prawy Febi.
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
- wesol
- Władca postów
- Posty: 4963
- Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
- Auto:: touran BLS i 2x CAYC
- Imię:: Pawel
- Lokalizacja: Goleniów
- Podziękował: 21 razy
- Otrzymał podziękowań: 420 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Kupa kasy zainwestowana. Te febi tylko psuje troszkę robotę.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
-
Skrzyniu21
- Użytkownik
- Posty: 238
- Rejestracja: pn gru 14, 2015 14:51
- Auto:: Touran
- Imię:: Krzysztof
- Lokalizacja: WKLP
- Podziękował: 11 razy
- Otrzymał podziękowań: 15 razy
-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Jeszcze nigdy na febi się nie zawiodłem 
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
- Dziadek13
- Specjalista
- Posty: 589
- Rejestracja: śr mar 21, 2018 20:36
- Auto:: Touran '04 1.9TDI AVQ
- Imię:: Jorg
- Podziękował: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 68 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Mój dziś dostał pokrętła panelu sterowania i gałke do biegów z Skoda Octavia II Superb Yeti .


- wesol
- Władca postów
- Posty: 4963
- Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
- Auto:: touran BLS i 2x CAYC
- Imię:: Pawel
- Lokalizacja: Goleniów
- Podziękował: 21 razy
- Otrzymał podziękowań: 420 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Instal włącznika świateł chrom od taja. Wersja bez auto taka jak chciałem. Dzieks.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
- kris25-05
- ____________________

- Posty: 170
- Rejestracja: sob maja 06, 2017 22:44
- Auto:: Caddy 09, Caddy 11
- Imię:: Krzysztof
- Lokalizacja: Ciechanów
- Podziękował: 47 razy
- Otrzymał podziękowań: 15 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Tak przy piątku 
ASR -> ESP EC1
Czerwono Niebieskie -> Czarno Białe / Kolor 3D

BCM wciąż trwają testy połączeń

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ASR -> ESP EC1
Czerwono Niebieskie -> Czarno Białe / Kolor 3D

BCM wciąż trwają testy połączeń

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- cykraz
- Zaawansowany
- Posty: 326
- Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
- Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
- Imię:: Olek
- Lokalizacja: Lubuskie
- Podziękował: 95 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Dzisiaj dałem mu odetchnąć pełną piersią - wymiana filtra paliwa, powietrza i kabinowy.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
- zgarniacz
- Użytkownik
- Posty: 205
- Rejestracja: sob mar 07, 2015 18:14
- Auto:: 5TA
- Imię:: dominik
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował: 11 razy
- Otrzymał podziękowań: 11 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Zamontowany włącznik świateł chrom z czujnikiem zmierzchu, no i końcu światła same się przełączają i działa CH,LH 
Był :
Volkswagen Multivan T4 1.9 Td 75 km 1993
Volkswagen Touran 1.9 Tdi AVQ 101km 2003
Volkswagen Sharan 1.9 Tdi ASZ 131km 2005
Volkswagen Touran 1.6 Tdi CAYC 105km 2012
Volkswagen Touran 1.9 Tdi BKC 105km 2005
Jest:
Volkswagen Touran 1.6 Tdi DGDA 115km 2017
Volkswagen Multivan T4 1.9 Td 75 km 1993
Volkswagen Touran 1.9 Tdi AVQ 101km 2003
Volkswagen Sharan 1.9 Tdi ASZ 131km 2005
Volkswagen Touran 1.6 Tdi CAYC 105km 2012
Volkswagen Touran 1.9 Tdi BKC 105km 2005
Jest:
Volkswagen Touran 1.6 Tdi DGDA 115km 2017
-
toomas08
- Użytkownik
- Posty: 153
- Rejestracja: ndz lut 04, 2018 21:25
- Auto:: VW Touran 1.4 TSI 2018
- Imię:: Tomasz
- Lokalizacja: Tarnów
- Podziękował: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 8 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
To i ja się pochwalę. Ponieważ odstraszyła mnie cena orginalnych akcesoriów to zrobiłem sam - ochrona na progi. Będzie jeszcze na zderzak. Koszt 115zł folia i trochę własnego czasu.
- cykraz
- Zaawansowany
- Posty: 326
- Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
- Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
- Imię:: Olek
- Lokalizacja: Lubuskie
- Podziękował: 95 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Widzę że całkiem ładnie Ci to wyszło. Ten carbon jakiś bardziej mięsisty? Zwykły monomer pewno szybko się przetrze. Masz może plik wektorowy nalepy?toomas08 pisze:To i ja się pochwalę. Ponieważ odstraszyła mnie cena orginalnych akcesoriów to zrobiłem sam - ochrona na progi. Będzie jeszcze na zderzak. Koszt 115zł folia i trochę własnego czasu.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM


