Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: KriSSo »

Dla mnie to jest niemożliwe. ;). Przecież musiałby jeździć non stop. Są przecież niedziele wolne od pracy, na przegląd do serwisu tez musi kiedyś pojechać. Czyli musi robić w tygodniu więcej niż 1300 km na dobę. Mało to realne :)


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Muti
Władca postów
Posty: 5031
Rejestracja: pt cze 10, 2011 10:21
Auto:: MK7.5 R 2.O TSI DJHA
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Muti »

A jednak :) Uwierz :) Przy tym przebiegu przyjechał na wymianę łożyska w ramach gwarancji :P
Był Touran... Jest kolejne czerwone auto z grupy :)
Awatar użytkownika
marnon
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 20, 2012 16:53
Auto:: Golf V variant
Imię:: Marcin
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: marnon »

KriSSo pisze:Dla mnie to jest niemożliwe. ;). Przecież musiałby jeździć non stop. Są przecież niedziele wolne od pracy, na przegląd do serwisu tez musi kiedyś pojechać. Czyli musi robić w tygodniu więcej niż 1300 km na dobę. Mało to realne :)


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
chyba że auto miało kilku kierowców - auto nie gasło jeden przyjechał inny pojechał :mrgreen:
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: KriSSo »

Czyli taki 1.6 TDI jest w stanie zrobić 0,5 mln km na jednym turbo, dwumasie, wtryskach itd bez kapitalnego remontu? To ja mam 59 kkm i się martwię, czy motor jeszcze trochę pożyje :lol:

Co to w ogóle był za model? Caddy? Touran?

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482
Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Łukaszz »

Przydałby sie temat o najwiekszych znanych przebiegach.
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
Michall
Przeglądacz
Posty: 57
Rejestracja: wt lut 21, 2012 19:11
Auto:: VW POLO CROSS 1.4 TDI +
Imię:: Michal
Lokalizacja: Kielce
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Michall »

Koledzy co do przebiegów i silnika 1.6 CR to mój szwagier jeżdzi służbowym Golfem 2011r i jak ostatnio z nim jechałem to na blacie miał 265 tyś km i z tego co mówi to jest bardzo zadowolony i przy 180 tyś robili mu tylko coś przy DSG, ale 80% tego przebiegu to długie przeloty.
sirtomash
Przeglądacz
Posty: 86
Rejestracja: wt lut 21, 2012 11:33
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: sirtomash »

Łukaszz pisze:Przydałby sie temat o najwiekszych znanych przebiegach.
Trochę off-topic, bo nie dotyczy DPF-a, ale dla przypomnienia, bo chyba juz było na forum:
Peter Kirchhof
http://www.magazynauto.pl/rozrywka/na-luzie/news-skoda-fabia-z-przebiegiem-1-mln-km,nId,990698#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.plSkoda Fabia z przebiegiem... 1 mln km![/url]

Profil samochodu Spalanie średnie: 3,65
Jedyna awaria, która unieruchomiła go na drodze - uszkodzenie wiązki elektrycznej - nastąpiła przy 305 tys. km. W lipcu 2007 roku Fabia świętowała przejechanie 0,5 mln km. Dzisiaj, po pokonaniu 1 mln km, nadal pracuje w niej fabryczne sprzęgło, silnik, wydech i skrzynia biegów

Czytaj więcej na http://www.magazynauto.pl/rozrywka/na-l ... gn=firefox
Ciekawe ile w tym prawdy...
lelo
Przeglądacz
Posty: 105
Rejestracja: śr sty 30, 2013 12:21
Auto:: 1T2 BLS MY08
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Krakow
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: lelo »

Panowie taka sytuacja :)
Ostatnio wyjezdzilem prawie caly bak tak ze FIS pokazywal 10km jeszcze do zrobienia na baku. Zalalem do pelna, wyjezdzam ze stacji a tu bum, kontrolka silnika.
Podpialem VCDS a tu blad, o ktorym wczesniej bylo w tym watku:

001139 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Signal too High
P0473 - 000 - - - Intermittent

Skasowalem, nastepnego dnia to samo i tak juz 2 razy.

Zastanawiam sie czy moze on wynikac ze zlej jakosci paliwa czy zupelnie przypadkiem w tym samym momencie czujnik padl czy DPF kleka co za czort?
Poza kontrolka wszystko ok.

Bloki pomiarowe 68.1 - 13.9, 68.2 - 39, 68.3 - 0.0 przebieg 143kkm BLS.

Pzdr.
M
Marcin
Awatar użytkownika
marnon
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 20, 2012 16:53
Auto:: Golf V variant
Imię:: Marcin
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: marnon »

JacaTouran pisze:
Jeżeli dopala się co 360 km to jest bardzo często. Zabijesz w ten sposób turbine.

Średnio sprawny dpf dopala się raz na pełen zbiornik.


na forum golfa V uzyskałem taką informację: W blsach tak jest :) jak jest zdrowy bls i nie emituje dużo sadzy i nie zapelni sie dpf do 40% to sie wypali po 370km prewencyjnie

nie potwierdzam, nie zaprzeczam, poprostu się nie znam
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

Bzdura, dpf dopala się wtedy kiedy info z czujników wydechu mu to nakazuje. Procentowe zapełnienie+zapopielenie=dopalanie.
Nie ma czegoś takiego jak profilaktyczne dopalenie po 360km.
Jak się nie znasz to wyzeruj licznik włącz vcds i sprawdź co będzie po 360km. Fora fajna sprawa, ale i bzdur pełno.
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
Awatar użytkownika
marnon
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 20, 2012 16:53
Auto:: Golf V variant
Imię:: Marcin
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: marnon »

JacaTouran pisze: Fora fajna sprawa, ale i bzdur pełno.
mój znajomy mechanik mi kiedyś powiedział: " kup sobie książkę o ciepłych krajach , a nie czytaj forum" coś też w tym jest :haha: Jacku Twoja promocja na mojego golfa by się załapała ? czy tylko touran?
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

Bez flaszki się nie obejdzie :piwo:
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
Awatar użytkownika
Andrew
Kandydat
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 20:32
Auto:: touran, 1.6 TDI 2011
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: POZNAŃ
Podziękował: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Andrew »

Witam kolegów, kupiłem niedawno touranka i tak przeglądam forum. Muszę stwierdzić, że jest to kopalnia wiedzy.
Przeczytałem cały post i ja już nie wiem czy mam z dpfem czy nie.
Zrobiłem zdjęcie wklejki i co WY na to. Mam czy nie mam :?: :?: :?:

dane.jpg
Awatar użytkownika
marnon
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 20, 2012 16:53
Auto:: Golf V variant
Imię:: Marcin
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: marnon »

masz silnik 1.6 TDI common rail (oznaczenie CAYC) z Bluemotion wg mnie masz DPFa
Awatar użytkownika
admin
Władca postów
Posty: 2336
Rejestracja: sob sie 28, 2010 20:00
Auto:: Touran
Imię:: Maciek
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 122 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: admin »

1.6TDI nie było bez DPFa ;)
ODPOWIEDZ