Strona 4 z 6
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: pn sie 11, 2014 20:35
autor: marek1629
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: pn sie 11, 2014 20:40
autor: adas81
Ja również jestem ZA oczywiście, nawet mam breloczek przy kluczach od auta "Prowadzę, jestem trzeźwy"

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: pn sie 11, 2014 22:00
autor: jeżu
Oczywiście..... Dziękuję....

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: pn sie 11, 2014 22:11
autor: Miki76
nalepki jak idą na przednią i tylną szybę i czy nakleja się je na zewnątrz czy tak jak karty ratunkowe od środka
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: pn sie 11, 2014 22:25
autor: Robcio
...a jakie sa wymiary tej nalepki?
Re: Odp: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 07:58
autor: cheles
Sprawdze to Wam odpowiem.
Naklejka ma wymiar 14 cm na 5 cm. Przykleja sie od wewnatrz w wybranym miejscu jak dla mnie najlepiej na tylnej szybie.
Z braku pod ręką auta ale szyba sie znalazła.

NzTT
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 12:42
autor: kazan13
jak to wygląda na szybkach w highlinach ?
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 12:47
autor: cheles
Poczekaj do Multiregio

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 13:09
autor: bartek0-01
Mam ciemne szyby

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 13:20
autor: Miki76
bartek0-01 pisze:Mam ciemne szyby

na ciemnych jest kicha bo nie będzie nic widać
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 13:24
autor: bartek0-01
No właśnie ale moja w golfie IV ma normalne wiec tam nakleję a u siebie coś wymyśle:P
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 14:39
autor: kompadros
Bartek nie wymyślaj tylko zajedź do Nas na II MultiRegio, naklejki już mam

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 22:02
autor: Blupol
"Nigdy nie jeżdżę o alkoholu"
"Nigdy nie przekraczam dozwolonej prędkości"
"Zawsze zapinam pasy"
"Nigdy nie wyprzedzam na trzeciego"
itd..itp.
Dlaczego takie oczywistości muszą być dodatkowo eksponowane...? Polska...
Akcję oczywiście popieram, choć niczego to nie zmieni: pijany debil zostanie debilem, nawet jakby i jemu obkleić całe auto.

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 22:16
autor: Eljot
Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".
: wt sie 12, 2014 22:41
autor: Robcio
Blupol pisze:"Nigdy nie jeżdżę o alkoholu"
"Nigdy nie przekraczam dozwolonej prędkości"
"Zawsze zapinam pasy"
"Nigdy nie wyprzedzam na trzeciego"
itd..itp.
Dlaczego takie oczywistości muszą być dodatkowo eksponowane...? Polska...
Akcję oczywiście popieram, choć niczego to nie zmieni: pijany debil zostanie debilem, nawet jakby i jemu obkleić całe auto.

...swieta prawda
Blupol 