Strona 4 z 6

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: pn sie 11, 2014 20:35
autor: marek1629
:oki:

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: pn sie 11, 2014 20:40
autor: adas81
Ja również jestem ZA oczywiście, nawet mam breloczek przy kluczach od auta "Prowadzę, jestem trzeźwy" :ok:

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: pn sie 11, 2014 22:00
autor: jeżu
Oczywiście..... Dziękuję.... :uklon:

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: pn sie 11, 2014 22:11
autor: Miki76
nalepki jak idą na przednią i tylną szybę i czy nakleja się je na zewnątrz czy tak jak karty ratunkowe od środka

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: pn sie 11, 2014 22:25
autor: Robcio
...a jakie sa wymiary tej nalepki?

Re: Odp: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 07:58
autor: cheles
Sprawdze to Wam odpowiem.

Naklejka ma wymiar 14 cm na 5 cm. Przykleja sie od wewnatrz w wybranym miejscu jak dla mnie najlepiej na tylnej szybie.
Z braku pod ręką auta ale szyba sie znalazła.
Obrazek
NzTT

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 12:42
autor: kazan13
jak to wygląda na szybkach w highlinach ?

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 12:47
autor: cheles
Poczekaj do Multiregio :)

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 13:09
autor: bartek0-01
Mam ciemne szyby :(

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 13:20
autor: Miki76
bartek0-01 pisze:Mam ciemne szyby :(
na ciemnych jest kicha bo nie będzie nic widać

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 13:24
autor: bartek0-01
No właśnie ale moja w golfie IV ma normalne wiec tam nakleję a u siebie coś wymyśle:P

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 14:39
autor: kompadros
Bartek nie wymyślaj tylko zajedź do Nas na II MultiRegio, naklejki już mam :uklon:

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 22:02
autor: Blupol
"Nigdy nie jeżdżę o alkoholu"
"Nigdy nie przekraczam dozwolonej prędkości"
"Zawsze zapinam pasy"
"Nigdy nie wyprzedzam na trzeciego"
itd..itp.
Dlaczego takie oczywistości muszą być dodatkowo eksponowane...? Polska...

Akcję oczywiście popieram, choć niczego to nie zmieni: pijany debil zostanie debilem, nawet jakby i jemu obkleić całe auto. :|

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 22:16
autor: Eljot
Jestem za!
:oki: :ok: :super:
Sorki dopiero dorwałem się do kompa po przyjeździe z działki...
:omatko:

Re: Przyłącz się do akcji: "nie jeżdzę po alkoholu".

: wt sie 12, 2014 22:41
autor: Robcio
Blupol pisze:"Nigdy nie jeżdżę o alkoholu"
"Nigdy nie przekraczam dozwolonej prędkości"
"Zawsze zapinam pasy"
"Nigdy nie wyprzedzam na trzeciego"
itd..itp.
Dlaczego takie oczywistości muszą być dodatkowo eksponowane...? Polska...

Akcję oczywiście popieram, choć niczego to nie zmieni: pijany debil zostanie debilem, nawet jakby i jemu obkleić całe auto. :|
...swieta prawda Blupol :oki: