szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.
szukam kogos z vag commanderem
-
bodek
- Początkujący
- Posty: 30
- Rejestracja: wt gru 23, 2014 00:03
- Auto:: Touran, 1.9 TDI BKC,2004
- Imię:: Bogumił
- Lokalizacja: Legnica
- Podziękował: 8 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Re: szukam kogos z vag commanderem
Proponuję abyś zakupił sobie kabelek z vcds'em. Przyda Ci się na przyszłość a koszt nie jest aż taki wielki. Koledzy z forum na pewno pomogą wybrać Ci odpowiedni;). Sam używałem vag commandera i powiem Ci,że pomiędzy vag commanderem a vcds'em jest koooolosalna różnica oczywiście na korzyść vcds'a
)
-
Despi
- Początkujący
- Posty: 41
- Rejestracja: pt paź 17, 2014 22:01
- Auto:: Touran 1.9 BLS 2007
- Imię:: Adam
- Lokalizacja: Śląsk
Re: szukam kogos z vag commanderem
no właśnieLetis pisze:Ale vcdsem nie odczytasz pinu...
a vcds-a kupiłem w zeszłym roku.
- winetu_vip
- Zaawansowany
- Posty: 355
- Rejestracja: sob sie 24, 2013 10:16
- Auto:: Touran 2.0, AZV+, 2004
- Imię:: Tomek
- Lokalizacja: Cieciułów
- Podziękował: 27 razy
- Otrzymał podziękowań: 36 razy
Re: szukam kogos z vag commanderem
Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)Despi pisze:szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.
https://SecreLocal.com - Meet Local Singles - No Verify - Anonymous Sex Dating - Live Dating Site
-
Despi
- Początkujący
- Posty: 41
- Rejestracja: pt paź 17, 2014 22:01
- Auto:: Touran 1.9 BLS 2007
- Imię:: Adam
- Lokalizacja: Śląsk
Re: szukam kogos z vag commanderem
winetu_vip pisze:Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)
to w jaki sposób moge skodować kluczyk z immo?
- spacewalker
- Władca postów
- Posty: 3440
- Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
- Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: PL
- Podziękował: 118 razy
- Otrzymał podziękowań: 701 razy
Re: szukam kogos z vag commanderem
jakas nowość ?winetu_vip pisze: Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)
od 2004 do 2010 jest na Micronasie jezeli tak uogulniasz
Po 2006 szukaj VAg Commandera 8.6 lub wyzej
