szukam kogos z vag commanderem

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Despi
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: pt paź 17, 2014 22:01
Auto:: Touran 1.9 BLS 2007
Imię:: Adam
Lokalizacja: Śląsk

szukam kogos z vag commanderem

Post autor: Despi »

szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.
bodek
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 23, 2014 00:03
Auto:: Touran, 1.9 TDI BKC,2004
Imię:: Bogumił
Lokalizacja: Legnica
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: bodek »

Proponuję abyś zakupił sobie kabelek z vcds'em. Przyda Ci się na przyszłość a koszt nie jest aż taki wielki. Koledzy z forum na pewno pomogą wybrać Ci odpowiedni;). Sam używałem vag commandera i powiem Ci,że pomiędzy vag commanderem a vcds'em jest koooolosalna różnica oczywiście na korzyść vcds'a :))
Awatar użytkownika
Letis
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 17:41
Auto:: Touran 2.0 AZV 2003
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy
Kontakt:

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: Letis »

Ale vcdsem nie odczytasz pinu...
Obrazek
Despi
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: pt paź 17, 2014 22:01
Auto:: Touran 1.9 BLS 2007
Imię:: Adam
Lokalizacja: Śląsk

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: Despi »

Letis pisze:Ale vcdsem nie odczytasz pinu...
no właśnie
a vcds-a kupiłem w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
Letis
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 17:41
Auto:: Touran 2.0 AZV 2003
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy
Kontakt:

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: Letis »

Commandera mam ale chyba daleko do siebie mamy
Obrazek
Awatar użytkownika
winetu_vip
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: sob sie 24, 2013 10:16
Auto:: Touran 2.0, AZV+, 2004
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Cieciułów
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: winetu_vip »

Despi pisze:szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.
Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)
https://SecreLocal.com - Meet Local Singles - No Verify - Anonymous Sex Dating - Live Dating Site
Despi
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: pt paź 17, 2014 22:01
Auto:: Touran 1.9 BLS 2007
Imię:: Adam
Lokalizacja: Śląsk

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: Despi »

winetu_vip pisze:Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)

to w jaki sposób moge skodować kluczyk z immo?
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: szukam kogos z vag commanderem

Post autor: spacewalker »

winetu_vip pisze: Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)
jakas nowość ?
od 2004 do 2010 jest na Micronasie jezeli tak uogulniasz

Po 2006 szukaj VAg Commandera 8.6 lub wyzej
ODPOWIEDZ