Strona 1 z 1

szukam kogos z vag commanderem

: wt sty 20, 2015 19:27
autor: Despi
szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.

Re: szukam kogos z vag commanderem

: sob sty 24, 2015 22:41
autor: bodek
Proponuję abyś zakupił sobie kabelek z vcds'em. Przyda Ci się na przyszłość a koszt nie jest aż taki wielki. Koledzy z forum na pewno pomogą wybrać Ci odpowiedni;). Sam używałem vag commandera i powiem Ci,że pomiędzy vag commanderem a vcds'em jest koooolosalna różnica oczywiście na korzyść vcds'a :))

Re: szukam kogos z vag commanderem

: sob sty 24, 2015 23:36
autor: Letis
Ale vcdsem nie odczytasz pinu...

Re: szukam kogos z vag commanderem

: ndz sty 25, 2015 10:07
autor: Despi
Letis pisze:Ale vcdsem nie odczytasz pinu...
no właśnie
a vcds-a kupiłem w zeszłym roku.

Re: szukam kogos z vag commanderem

: ndz sty 25, 2015 10:36
autor: Letis
Commandera mam ale chyba daleko do siebie mamy

Re: szukam kogos z vag commanderem

: ndz sty 25, 2015 15:13
autor: winetu_vip
Despi pisze:szukam kogos z okolic katowic kto posiada kabelek vag commander czy jakis inny do odczytu pinu immo.
Dorabiam sobie drugi kluczyk.
Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)

Re: szukam kogos z vag commanderem

: ndz sty 25, 2015 22:43
autor: Despi
winetu_vip pisze:Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)

to w jaki sposób moge skodować kluczyk z immo?

Re: szukam kogos z vag commanderem

: pt lut 20, 2015 16:37
autor: spacewalker
winetu_vip pisze: Jeżeli chcesz odczytać immo w twoim roczniku czyli 2007(tak masz w opisie) to zapomnij ze zrobisz to vag commanderem(licznik na procku MICRONAS)
jakas nowość ?
od 2004 do 2010 jest na Micronasie jezeli tak uogulniasz

Po 2006 szukaj VAg Commandera 8.6 lub wyzej