Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
motogirl
Kandydat
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 13, 2014 07:42
Auto:: szukam :)
Imię:: Basia
Lokalizacja: polska
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Post autor: motogirl »

Orientujecie się może gdzie w Łodzi wynająć lawetę do ściągnięcia trzech crossów z DE? Jaki może być koszt takiej usługi?
Awatar użytkownika
jarry
Władca postów
Posty: 5698
Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
Imię:: Rołbert
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 584 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Post autor: jarry »

hej, a ty nie jesteś z Poznania?

w razie co łap - http://bit.ly/1CS8FET
pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)


"Frustra vivit, qui nemini prodest"

*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Post autor: niko02 »

W jaki rejon jedziesz, bo szukam quada i może byśmy się dogadali...
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
motogirl
Kandydat
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 13, 2014 07:42
Auto:: szukam :)
Imię:: Basia
Lokalizacja: polska
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Post autor: motogirl »

Jestem, ale w Łodzi też prowadzimy interesu. Jadę w okolice Berlina. Jak coś to pisz na priv.
A lawetę tutaj znalazłam [url=http://]LINK WYKASOWANY :sorry:[/url]. Jak się pomieści to ok :)
Awatar użytkownika
jarry
Władca postów
Posty: 5698
Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
Imię:: Rołbert
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 584 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

Post autor: jarry »

Obrazek
pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)


"Frustra vivit, qui nemini prodest"

*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
Zablokowany