Ścięgnięcie crossów z de na lawecie
-
motogirl
- Kandydat
- Posty: 8
- Rejestracja: pn paź 13, 2014 07:42
- Auto:: szukam :)
- Imię:: Basia
- Lokalizacja: polska
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ścięgnięcie crossów z de na lawecie
Orientujecie się może gdzie w Łodzi wynająć lawetę do ściągnięcia trzech crossów z DE? Jaki może być koszt takiej usługi?
- jarry
- Władca postów
- Posty: 5698
- Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
- Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
- Imię:: Rołbert
- Lokalizacja: Łódź
- Podziękował: 584 razy
- Otrzymał podziękowań: 829 razy
Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie
pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)
"Frustra vivit, qui nemini prodest"
*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)
"Frustra vivit, qui nemini prodest"
*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
- niko02
- Władca postów
- Posty: 4501
- Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
- Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
- Imię:: Michał
- Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
- Podziękował: 384 razy
- Otrzymał podziękowań: 325 razy
Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie
W jaki rejon jedziesz, bo szukam quada i może byśmy się dogadali...
-
motogirl
- Kandydat
- Posty: 8
- Rejestracja: pn paź 13, 2014 07:42
- Auto:: szukam :)
- Imię:: Basia
- Lokalizacja: polska
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie
Jestem, ale w Łodzi też prowadzimy interesu. Jadę w okolice Berlina. Jak coś to pisz na priv.
A lawetę tutaj znalazłam [url=http://]LINK WYKASOWANY
[/url]. Jak się pomieści to ok 
A lawetę tutaj znalazłam [url=http://]LINK WYKASOWANY
- jarry
- Władca postów
- Posty: 5698
- Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
- Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
- Imię:: Rołbert
- Lokalizacja: Łódź
- Podziękował: 584 razy
- Otrzymał podziękowań: 829 razy
Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)
"Frustra vivit, qui nemini prodest"
*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)
"Frustra vivit, qui nemini prodest"
*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
