Strona 1 z 1

Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

: pt lut 20, 2015 14:13
autor: motogirl
Orientujecie się może gdzie w Łodzi wynająć lawetę do ściągnięcia trzech crossów z DE? Jaki może być koszt takiej usługi?

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

: pt lut 20, 2015 14:41
autor: jarry
hej, a ty nie jesteś z Poznania?

w razie co łap - http://bit.ly/1CS8FET

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

: pt lut 20, 2015 16:14
autor: niko02
W jaki rejon jedziesz, bo szukam quada i może byśmy się dogadali...

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

: pt lut 20, 2015 17:38
autor: motogirl
Jestem, ale w Łodzi też prowadzimy interesu. Jadę w okolice Berlina. Jak coś to pisz na priv.
A lawetę tutaj znalazłam [url=http://]LINK WYKASOWANY :sorry:[/url]. Jak się pomieści to ok :)

Re: Ścięgnięcie crossów z de na lawecie

: pt lut 20, 2015 17:55
autor: jarry
Obrazek