Pomoc dla brata Opel astra
: czw lip 23, 2015 16:18
Witam,
zauważyłem, że jest tu na forum sporo osób, które mają nie małe pojęcie o mechanice, wiec chciałbym was poprosić o pomoc w diagnozie opla astry 2005 mojego brata.
Pacjent zawsze gdy przekracza 2000 obrotów szarpie i jedzie dalej. Dodatkowo co jakiś czas wywala błąd o podwyższonym stanie cieczy chłodzącej. Benzyna bodajże 1.4 bez gazu. Przebieg około 220 tys ale pewnie cofany bo auto od handlarzy. Wymienione zostały : termostat, wiatrak chłodnicy, sonda lambda i cewka zaplonowa. Piszcie jakie informacje są potrzebne to będę pytał brata. Na forach opla temat nie znalazł odpowiedzi.
zauważyłem, że jest tu na forum sporo osób, które mają nie małe pojęcie o mechanice, wiec chciałbym was poprosić o pomoc w diagnozie opla astry 2005 mojego brata.
Pacjent zawsze gdy przekracza 2000 obrotów szarpie i jedzie dalej. Dodatkowo co jakiś czas wywala błąd o podwyższonym stanie cieczy chłodzącej. Benzyna bodajże 1.4 bez gazu. Przebieg około 220 tys ale pewnie cofany bo auto od handlarzy. Wymienione zostały : termostat, wiatrak chłodnicy, sonda lambda i cewka zaplonowa. Piszcie jakie informacje są potrzebne to będę pytał brata. Na forach opla temat nie znalazł odpowiedzi.