Klubowe Opowiadanie (Radosna Twórczość)
: wt sie 04, 2015 22:53
Podczas rozmowy z kolegą Letis wpadłem na pomysł stworzenia takiej forumowej zabawy.
Mianowicie chodzi mi o jakieś rymowane opowiadanko powiązane z naszymi autkami, a konkretnie ze zdjęciami które wrzucimy
Nie ma limitów co do ilości, może być linijka albo i 10 grunt żeby każdy Touranik miał swój kawałek, albo nawet kawałki
Liczę że stworzymy coś fajnego
Jako że tworzymy opowiadanie, to mile widziana jest ciągłość i ewentualne nawiązania do poprzednich wpisów (no chyba że nie macie pomysłu, to wymyślajcie coś nowego, może ktoś następny to ze sobą połączy w swoim kawałku), oczywiście nie zapomnijcie wpleść tam swoich autek.
Więc zacznę tak na pokaz:

Nad Polskim morzem,
między Ustką a Darłowem,
stał Touran podróżnik,
co miał chromowany wyróżnik.
Po deszczowej nocy,
ruszył pełen mocy,
lecz utknął w błotku,
i ubrudził się troszku.
...
Jako że tworzymy opowiadanie, to mile widziana jest ciągłość i ewentualne nawiązania do poprzednich wpisów (no chyba że nie macie pomysłu, to wymyślajcie coś nowego, może ktoś następny to ze sobą połączy w swoim kawałku), oczywiście nie zapomnijcie wpleść tam swoich autek.
Więc zacznę tak na pokaz:

Nad Polskim morzem,
między Ustką a Darłowem,
stał Touran podróżnik,
co miał chromowany wyróżnik.
Po deszczowej nocy,
ruszył pełen mocy,
lecz utknął w błotku,
i ubrudził się troszku.
...