Strona 1 z 1
jaka pompa vacum do 1,9 TDI AVQ
: wt lip 04, 2017 20:01
autor: yogicc
Witam jak w tytule mam problem, że po dłuższym postoju (min 8h) nie odpala za pierwszym razem i trzeba nim trochę pokręcić i wtedy pali normalnie. padło na pompę vacum. wg CarProg2 powinna być 038145209Q ale z tego cos ie orientuje to jest to chyba statni model tej pompy oznaczony literką Q. Jak odróżnić po nr pompę Bosch od LUK? jaka była najmniej awaryjna (podobno Bosch)
Re: jaka pompa vacum do 1,9 TDI AVQ
: wt lip 04, 2017 21:05
autor: wesol
I bosch i luk jest okej. Ma trzymac tylko odpowiednie cisnienie. Boscha maja tylko wkrecany krociec podcisnienia ale w luku tez zaklepac ta koncowke to robota na 5 minut wiec nie widze problemu.
Podepnij manometr i sprawdz tylko ile ci cisnienia robi ta paliwowa na jalowych i na wysokich obrotach.
Re: jaka pompa vacum do 1,9 TDI AVQ
: wt lip 04, 2017 21:45
autor: Tomasz_W-wa
Ja zakładałem kilka miesięcy temu do AVQ
Pompa Vacum - PIERBURG / 7.24807.17.0
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Re: jaka pompa vacum do 1,9 TDI AVQ
: śr lip 05, 2017 09:14
autor: yogicc
Tomasz_W-wa pisze:Ja zakładałem kilka miesięcy temu do AVQ
Pompa Vacum - PIERBURG / 7.24807.17.0
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
a jak pompe miales u siebie? Jak mozesz to podrzuc nr tej pompy.
Bo mi bardziej chodzi o ustalenie jaki nr pompy wychodzil w danym roku rozpietosc jest od A do Q