Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Vincent83
Zaawansowany
Posty: 337
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
Imię:: Artur
Lokalizacja: Luboń
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Vincent83 »

Zmiana PDC na OPS :)
Obrazek
koniu
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: wt paź 22, 2013 21:09
Auto:: Touran BMM-08
Imię:: Michał
Lokalizacja: Polkowice
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: koniu »

m0nter pisze:Wiosna przyszła... Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mega kolo jak dla mnie :super:
szczyku
____________________
____________________
Posty: 812
Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
Imię:: Marcin
Lokalizacja: FZ
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szczyku »

m0nter pisze:Postanowiłem umyć dziada, bo ostatnio zrobił w tydzień ponad 1000 km bez mycia i patrzeć... W sobotę glinka i wosk ;) Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Co to za koło i jaki jego rozmiar?
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

18" z new beetle'a
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: hagio »

Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
Załączniki
20180511_203958-1600x1074.jpg
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

hagio pisze:Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
startujesz czy Just for fun? muszę wytargac treka z piwni bo sadlo się zawiazalo.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: hagio »

cykraz pisze:
hagio pisze:Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
startujesz czy Just for fun? muszę wytargac treka z piwni bo sadlo się zawiazalo.
startowałem kiedyś ....M30.Może z 6 razy. głównie w Poznaniu/Wroclawiu MIOFUJIBIKE 2005-2010. I Michałki 2008r.
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

:oki:
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
Tomi
____________________
____________________
Posty: 166
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 10:59
Auto:: Touran 5t, 2.0tdi 150,dsg
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Tomi »

Nie dzisiaj, ale wczesniej nie mialem czasu wstawic, wymiana foteli i szybki w czerni, bo jakos denerwowala mnie ta fabryczna zielen. Teraz chyba czas na zmiane kierownicy, zaczalem sie juz rozgladac za czesciami ;)
Załączniki
20180425_230116.jpg
20180425_230057.jpg
20180418_131302.jpg
20180418_131252.jpg
20180417_174652.jpg
20180417_174640.jpg
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

Zielona kontrolka asystenta zmiany pasa ruchu wróciła do życia w software 1104
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=https://youtu.be/AKlwQeEMLGo[/youtube]

Wpadło tez Think Blue bez AdBlue
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

W końcu udało mi się ogarnąć plastiki w środku. Pół litra apc od SG a na to poszedł dressing ADBL wow.

Obrazek

Jeszcze krzesła wyprać i będzie jak z fabryki
Awatar użytkownika
bins66
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: pn maja 16, 2016 12:41
Auto:: 1.9tdi 2006 BXE
Imię:: Damian
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: bins66 »

Witam
Wymieniłem tylne sprężyny. ObrazekObrazek

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: KriSSo »

m0nter pisze:Postanowiłem umyć dziada, bo ostatnio zrobił w tydzień ponad 1000 km bez mycia i patrzeć...
Wrzuciłbyś jakieś fotki, jak to teraz na Billy'm wygląda :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
m0nter
____________________
____________________
Posty: 239
Rejestracja: pn gru 19, 2016 21:08
Auto:: Touran BMN 2007
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: m0nter »

Nie wygląda, została kupa centymetrów w dół, ale niżej nie będzie, bo to przecież daily żony, która wozi starszego syna do przedszkola i śmiga głównie po mieście, hehe...
Na szczęście, po wymianie tylnych mocowań wahaczy przednich poprawił się znacznie komfort jazdy. W końcu pracuje amortyzator, a nie lata wahacz w silentblocku ;)
IMG_20180510_185011 (1).jpg
Garaż: Opel Manta A'73, VW Santana 1.9 '82 -> VW Quatnum 2.2T, Touran 1T2 BMN+DSG
Obrazek
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Łuki 82 »

Wczoraj wymieniłem borda na 3C0-937-049-AJ.
Załączniki
20180514_101022_HDR.jpg
Zablokowany