Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
-
koniu
- Początkujący
- Posty: 30
- Rejestracja: wt paź 22, 2013 21:09
- Auto:: Touran BMM-08
- Imię:: Michał
- Lokalizacja: Polkowice
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Mega kolo jak dla mniem0nter pisze:Wiosna przyszła...
Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
szczyku
- ____________________

- Posty: 812
- Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
- Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: FZ
- Podziękował: 56 razy
- Otrzymał podziękowań: 39 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Co to za koło i jaki jego rozmiar?m0nter pisze:Postanowiłem umyć dziada, bo ostatnio zrobił w tydzień ponad 1000 km bez mycia i patrzeć... W sobotę glinka i wosk![]()
Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
18" z new beetle'a
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
- hagio
- Expert
- Posty: 1220
- Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
- Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
- Imię:: BARTOSZ
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 276 razy
- Otrzymał podziękowań: 153 razy
- Kontakt:
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
- cykraz
- Zaawansowany
- Posty: 326
- Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
- Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
- Imię:: Olek
- Lokalizacja: Lubuskie
- Podziękował: 95 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
startujesz czy Just for fun? muszę wytargac treka z piwni bo sadlo się zawiazalo.hagio pisze:Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
- hagio
- Expert
- Posty: 1220
- Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
- Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
- Imię:: BARTOSZ
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 276 razy
- Otrzymał podziękowań: 153 razy
- Kontakt:
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
startowałem kiedyś ....M30.Może z 6 razy. głównie w Poznaniu/Wroclawiu MIOFUJIBIKE 2005-2010. I Michałki 2008r.cykraz pisze:startujesz czy Just for fun? muszę wytargac treka z piwni bo sadlo się zawiazalo.hagio pisze:Może nie auto ale też "oczko w głowie"
Namaszczony testowo "ryżową ceramiką "
- Tomi
- ____________________

- Posty: 166
- Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 10:59
- Auto:: Touran 5t, 2.0tdi 150,dsg
- Imię:: Tomasz
- Lokalizacja: Gdynia
- Podziękował: 115 razy
- Otrzymał podziękowań: 48 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Nie dzisiaj, ale wczesniej nie mialem czasu wstawic, wymiana foteli i szybki w czerni, bo jakos denerwowala mnie ta fabryczna zielen. Teraz chyba czas na zmiane kierownicy, zaczalem sie juz rozgladac za czesciami 
- spacewalker
- Władca postów
- Posty: 3440
- Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
- Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: PL
- Podziękował: 118 razy
- Otrzymał podziękowań: 701 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Zielona kontrolka asystenta zmiany pasa ruchu wróciła do życia w software 1104
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=https://youtu.be/AKlwQeEMLGo[/youtube]
Wpadło tez Think Blue bez AdBlue




[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=https://youtu.be/AKlwQeEMLGo[/youtube]
Wpadło tez Think Blue bez AdBlue




-
szpyrek
- Przeglądacz
- Posty: 140
- Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
- Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
- Imię:: Łukasz
- Lokalizacja: ST/SBL
- Podziękował: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 3 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
W końcu udało mi się ogarnąć plastiki w środku. Pół litra apc od SG a na to poszedł dressing ADBL wow.

Jeszcze krzesła wyprać i będzie jak z fabryki
Jeszcze krzesła wyprać i będzie jak z fabryki
- KriSSo
- Specjalista
- Posty: 706
- Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
- Auto:: Golf MK7.5 variant
- Imię:: Kris
- Lokalizacja: Szczecin
- Podziękował: 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 82 razy
- Kontakt:
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Wrzuciłbyś jakieś fotki, jak to teraz na Billy'm wyglądam0nter pisze:Postanowiłem umyć dziada, bo ostatnio zrobił w tydzień ponad 1000 km bez mycia i patrzeć...
- m0nter
- ____________________

- Posty: 239
- Rejestracja: pn gru 19, 2016 21:08
- Auto:: Touran BMN 2007
- Imię:: Paweł
- Lokalizacja: Toruń
- Podziękował: 31 razy
- Otrzymał podziękowań: 36 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Nie wygląda, została kupa centymetrów w dół, ale niżej nie będzie, bo to przecież daily żony, która wozi starszego syna do przedszkola i śmiga głównie po mieście, hehe...
Na szczęście, po wymianie tylnych mocowań wahaczy przednich poprawił się znacznie komfort jazdy. W końcu pracuje amortyzator, a nie lata wahacz w silentblocku
Na szczęście, po wymianie tylnych mocowań wahaczy przednich poprawił się znacznie komfort jazdy. W końcu pracuje amortyzator, a nie lata wahacz w silentblocku
- Łuki 82
- Przeglądacz
- Posty: 137
- Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
- Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
- Imię:: Łukasz
- Lokalizacja: Świecie
- Podziękował: 47 razy
- Otrzymał podziękowań: 22 razy




