Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
- yox
- Władca postów
- Posty: 2982
- Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
- Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
- Imię:: Marek
- Lokalizacja: UK
- Podziękował: 240 razy
- Otrzymał podziękowań: 673 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej
-
adzi
- Początkujący
- Posty: 48
- Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
- Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
- Imię:: Andrzej
- Lokalizacja: CCH
- Podziękował: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 9 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
- rzutnik
- Specjalista
- Posty: 713
- Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
- Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
- Imię:: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował: 24 razy
- Otrzymał podziękowań: 133 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Tutaj jest w opisie że pasuje do Tourana 2013-2015yox pisze:... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej...
Był Touran 1T2 był 2 Touran 1T3
- yox
- Władca postów
- Posty: 2982
- Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
- Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
- Imię:: Marek
- Lokalizacja: UK
- Podziękował: 240 razy
- Otrzymał podziękowań: 673 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
... te powinny pasować, zreszta masz podane wymiary to możesz porównaćrzutnik pisze:Tutaj jest w opisie że pasuje do Tourana 2013-2015yox pisze:... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej...
- woodzuu
- Początkujący
- Posty: 19
- Rejestracja: ndz gru 11, 2016 01:23
- Auto:: bmw
- Imię:: magchoobVE
- Lokalizacja: Usa
- Podziękował: 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 2 razy
- Kontakt:
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Może nie dziś .. ale świeża sprawa:
1. Regeneracja pompowtryskiwaczy
2. Regeneracja TURBO
3. Dpf off
4. Egr off
5. Moc
Wszystko u Jacka w Łowiczu (jeszcze raz dzięki). Pełna profeska.Polcam
1. Regeneracja pompowtryskiwaczy
2. Regeneracja TURBO
3. Dpf off
4. Egr off
5. Moc
Wszystko u Jacka w Łowiczu (jeszcze raz dzięki). Pełna profeska.Polcam
https://SecreLocal.com - Video Call Dating - No Verify - Anonymous Adult Dating - Video Call Dating
- bartez55
- ____________________

- Posty: 538
- Rejestracja: ndz sty 25, 2015 21:58
- Auto:: Touran 2.0 TDI [CFHC]
- Imię:: Bartek
- Lokalizacja: Dolny Śląsk
- Podziękował: 39 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl 
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- cykraz
- Zaawansowany
- Posty: 326
- Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
- Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
- Imię:: Olek
- Lokalizacja: Lubuskie
- Podziękował: 95 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
gratulacjebartez55 pisze:Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
- Vincent83
- Zaawansowany
- Posty: 337
- Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
- Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
- Imię:: Artur
- Lokalizacja: Luboń
- Podziękował: 49 razy
- Otrzymał podziękowań: 29 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Gratulacje [CLAPPING HANDS SIGN]bartez55 pisze:Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

-
szpyrek
- Przeglądacz
- Posty: 140
- Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
- Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
- Imię:: Łukasz
- Lokalizacja: ST/SBL
- Podziękował: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 3 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Wymieniłem filtr paliwa, oczywiście mann owski. No i dalsza walka z silnikiem i praca na trzy gary
- spacewalker
- Władca postów
- Posty: 3440
- Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
- Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: PL
- Podziękował: 118 razy
- Otrzymał podziękowań: 701 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Czemu nie masz linii skrętnych?adzi pisze:U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
-
adzi
- Początkujący
- Posty: 48
- Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
- Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
- Imię:: Andrzej
- Lokalizacja: CCH
- Podziękował: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 9 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
No właśnie czemu nie mam linii skrętnych? Pewnie chodzi o jakąś adaptacje znowu? Na początku w ogóle nie miałem ops- na radiu, dopiero Paweł nakierował mnie jaką akurat w tym przypadku wyłączyć funkcję...spacewalker pisze:Czemu nie masz linii skrętnych?adzi pisze:U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
- yox
- Władca postów
- Posty: 2982
- Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
- Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
- Imię:: Marek
- Lokalizacja: UK
- Podziękował: 240 razy
- Otrzymał podziękowań: 673 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
... kodowanie w sterowniku PLA 
... LC,01,5,Vehicle Path Display active
... LC,01,5,Vehicle Path Display active