Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
rzutnik
Specjalista
Posty: 713
Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
Imię:: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: rzutnik »

Daj jakieś namiary

---edit ---
Znalazłem coś takiego: kierunkowskaz
szczyku
____________________
____________________
Posty: 812
Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
Imię:: Marcin
Lokalizacja: FZ
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szczyku »

Kuźwa... Ciekawe czy w szarpanie jest takie samo.
Awatar użytkownika
Vincent83
Zaawansowany
Posty: 337
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
Imię:: Artur
Lokalizacja: Luboń
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Vincent83 »

Bajkaaaa [CLAPPING HANDS SIGN]
Obrazek
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

rzutnik pisze:Daj jakieś namiary

---edit ---
Znalazłem coś takiego: kierunkowskaz
... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej :)
adzi
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: CCH
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: adzi »

U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
Załączniki
IMG_20180521_200529.jpg
IMG_20180521_194854.jpg
Awatar użytkownika
rzutnik
Specjalista
Posty: 713
Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
Imię:: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: rzutnik »

yox pisze:... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej :)...
Tutaj jest w opisie że pasuje do Tourana 2013-2015
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

rzutnik pisze:
yox pisze:... Tak to jest to tylko do luster z 1T3 nie podejdzie ja mam lustra passat eos itd więc u mnie pasuje szukaj dalej :)...
Tutaj jest w opisie że pasuje do Tourana 2013-2015
... te powinny pasować, zreszta masz podane wymiary to możesz porównać ;)
Awatar użytkownika
woodzuu
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 01:23
Auto:: bmw
Imię:: magchoobVE
Lokalizacja: Usa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: woodzuu »

Może nie dziś .. ale świeża sprawa:
1. Regeneracja pompowtryskiwaczy
2. Regeneracja TURBO
3. Dpf off
4. Egr off
5. Moc :)
Wszystko u Jacka w Łowiczu (jeszcze raz dzięki). Pełna profeska.Polcam
https://SecreLocal.com - Video Call Dating - No Verify - Anonymous Adult Dating - Video Call Dating
Awatar użytkownika
bartez55
____________________
____________________
Posty: 538
Rejestracja: ndz sty 25, 2015 21:58
Auto:: Touran 2.0 TDI [CFHC]
Imię:: Bartek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: bartez55 »

Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

bartez55 pisze:Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
gratulacje
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
Vincent83
Zaawansowany
Posty: 337
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
Imię:: Artur
Lokalizacja: Luboń
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Vincent83 »

bartez55 pisze:Może nie dla auta ale dla siebie, zdałem dzisiaj prawko na motocykl :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje [CLAPPING HANDS SIGN]
Obrazek
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Wymieniłem filtr paliwa, oczywiście mann owski. No i dalsza walka z silnikiem i praca na trzy gary
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

adzi pisze:U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
Czemu nie masz linii skrętnych?
adzi
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: CCH
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: adzi »

spacewalker pisze:
adzi pisze:U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
Czemu nie masz linii skrętnych?
No właśnie czemu nie mam linii skrętnych? Pewnie chodzi o jakąś adaptacje znowu? Na początku w ogóle nie miałem ops- na radiu, dopiero Paweł nakierował mnie jaką akurat w tym przypadku wyłączyć funkcję...
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

... kodowanie w sterowniku PLA ;)
... LC,01,5,Vehicle Path Display active
Zablokowany