Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatunek

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
adas81
Przeglądacz
Posty: 92
Rejestracja: wt cze 11, 2013 18:23
Auto:: Touran, 1,9 BKC, 2005
Imię:: Adam
Lokalizacja: Wrocław-Bielany
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatunek

Post autor: adas81 »

A takie to już "cuda" się pojawiają...

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,To-pi ... omosc.html
Srebro według adas81 viewtopic.php?p=93535#93535
Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatun

Post autor: aawol »

Oby takich więcej..... Choć pewnie będzie kosztować tyle co dwa komplety..... Z kosztami wymiany
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
adas81
Przeglądacz
Posty: 92
Rejestracja: wt cze 11, 2013 18:23
Auto:: Touran, 1,9 BKC, 2005
Imię:: Adam
Lokalizacja: Wrocław-Bielany
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatun

Post autor: adas81 »

Na pewno tanio nie będzie...ale fajnie by było zobaczyć porównanie z średniej klasy oponą letnią i zimową, jak wypada na ich tle ...
Srebro według adas81 viewtopic.php?p=93535#93535
Awatar użytkownika
jarry
Władca postów
Posty: 5698
Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
Imię:: Rołbert
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 584 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Re: Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatun

Post autor: jarry »

te opony mają oznaczenie 3PMSF czyli parametry lepsze o 25% od tzw. standardowej opony - znaczy produkt co by nie mówić różni się od M+S, ale na razie przełomu jak dla siebie nie widzę, mam zawsze 2 komplety i jakoś pewniej się czuję mając najlepsze zimówki i bardzo dobre letniaczki niż takie coś pośrednie... a cenowo jak mówicie na pewno będzie reklamowane że w cenie 2 kompletów opon i kosztów wymiany mamy jeden komplet i nie musimy się martwić o kolejki i tracenie czasu jak nadchodzi czas wymiany :mrgreen:

ja tam za takie oszczędności dziękuję...
pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)


"Frustra vivit, qui nemini prodest"

*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
adas81
Przeglądacz
Posty: 92
Rejestracja: wt cze 11, 2013 18:23
Auto:: Touran, 1,9 BKC, 2005
Imię:: Adam
Lokalizacja: Wrocław-Bielany
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Letnia czy zimowa, a raczej całoroczna? Nowy/stary gatun

Post autor: adas81 »

+25% to już sporo, jeśli ktoś jeździ na wielosezonowych cały rok, a jest takich osób dużo to ten wybór z pewnością będzie dla nich, ale z kolei nie każdego stać na bardzo dobre opony letni i zimowe, więc jest szansa na że ich wyborem będzie właśnie ta opona. I powiem szczerze, wolę, żeby osoby które jeżdżą na wielosezonowych, bądź na kiepskich zimowych jednak kupiły takie opony, bo będę czuł się bezpieczniej jadąc bądź idąc ulicą ...

-- 4 mar 2015, o 10:39 --

Ciąg dalszy nowinek, wychodzi na to, że opona nie długo się ukaże na rynku ...

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Olszt ... omosc.html
Srebro według adas81 viewtopic.php?p=93535#93535
ODPOWIEDZ